Fietsen in de Ardennen Defietsploeg Fietsploeg Équipe de bicyclette De redactie: Karin Jansen (Brouwen) tst. 6321, Frea Lodewijk (Bouw bureau HNS) tst. 6099, Renske de Laat (Lasswell Communication Events) tst. 7074 of 06-53346447, Manon van Veenendaal (Verpakken) tst. 7216, Carola Verkerk (Interne Dienst Bedrijf) tst. 7221. Redactieadres: Renske de Laat, BK 3.27, Z/Wou.E-mailadres Zoeter- woude: Leven in de Brouwerij De inleverdatum Het volgende nummer van Leven in de Brouwerij verschijnt 10 september 2003. Teksten en foto's kunnen tot en met vrijdag 29 augustus 2003 worden ingeleverd. Voor de zesde keer gingen ploeg B en C van Verpakken naarTros-Point in de Belgische Ardennen om te fietsen. In totaal gingen ze met veertien man, Jacob en Erik waren er helaas niet bij. De groep verbleef in huize Wendy, een heel mooi huis met een klein binnenzwembad en sauna. Het huis had verder twee verdiepingen met slaapkamers en badkamers. Maandag 16 juni vertrok de eerste groep, het was heel goed weer dus dat gaf al goede hoop voor de rest van de dagen. Dinsdag 17 juni was het zelfs tussen de 30/35°C toen we gingen fietsen. We hadden die dag geen volgwagen en moesten veel stoppen om water bij te tanken, 's Middags rond 17.30 uur verwachtten wij de tweede groep (die jongens hadden die nacht nog moeten wer ken). Maar zij belden dat het wat later werd, want iemand had zich versla pen. Ze kwamen uiteindelijk om 19.00 uur aan. Die avond verkenden we alvast de route van woensdag met de auto. De jongens die in de auto zaten, dronken die avond geen bier en gin gen vroeg naar bed. Een knappe prestatie Woensdag was het weer een stuk minder, rond de 20/25°CToen we vertrokken was het zelfs nog mistig. Het begin was heel erg zwaar, onge veer zeven kilometer klim en er zaten stukjes in met een helling van vijftien procent, ledereen heeft de route vol- tooid, maar er was wel een aantal mannen dat tijdens de beklimming moest afstappen. We kwamen om ongeveer 16.30 uur bij huize Wendy terug, waar we na een biertje met z'n allen in het kleine zwembad sprongen (geen bommetje). Donderdag zouden we naar Duits land fietsen, waar we een kopje koffie met appeltaart bij Anneke gingen drinken. Maar het was erg slecht weer. Het regende en was maar 14°C toen we vertrokken (dat is 17°C verschil met de eerste dag). Toen we na veertig kilometer stopten voor een bak koffie, waren we zo koud en nat dat we besloten niet naar Duitsland te fietsen. Maar na de koffie werd het droog en hebben we de route weer aangepast dankzij onze begeleiders: Mehmet op de motor en Piet en Bertus in de volgau to (de volgauto met bord en zwaai- lamp). We zijn langs de grens van Duitsland gefietst en kwamen na honderd kilometer weer veilig bij huize Wendy aan. Een knappe presta tie van iedereen. Hoewel een paar mannen af en toe moest afstappen tijdens de beklimming, omdat het voor hen toch iets te zwaar was, heeft iedereen hem uitgereden. Niemand heeft in de bus gezeten. Die avond bakte Piet weer saté met speciale rijst en wel heel speciale satésaus. Het was weer een fantastisch bom bardement en een heel leuke en gezellige fietsmidweek. We kijken alweer uit naar 2004.

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2003 | | pagina 12