WIE IS Henk van Polanen (41) Bedankt technicus Elektro Instrumentatie Colonne 6, Verpakken/OR-lid PROFIEL 4 Hoe ben je bij de OR terechtgekomen? "Ik heb in de werkgroep Belonen voor de CAO van de toekomst gezeten. Daar ben ik john van Pijpen tegengekomen en is het balletje gaan rollen. De reden waar om ik lid ben geworden, is datje de organisatie op deze manier van de ande re kant leert kennen. Je ziet in hoeverre informatie top-down of bottum-up gaat. En je bekijkt met zijn allen of je tot een goede oplossing kunt komen." Wat is je sterrenbeeld? "Steenbok." Welk vervoermiddel gebruik je het meest? "Fiets en auto. Ik woon in Leiden en fiets als het mooi weer is, anders ga ik met de auto." Wat is je favoriete vakantieland? "Het liefst ga ik op vakantie naar warme landen. Ik hoop in de toekomst met mijn gezin nog een keer naar Zuid- Afrika of Korea terug te keren. Ik ben in deze landen voor mijn werk bij een eer dere werkgever geweest en was onder de indruk van het leven daar." Wat is je thuissituatie? "Ik ben getrouwd met Kathy en heb twee dochters, Maaike van 18 en Femke van 15 jaar. Verder heb ik twee honden: Indy en Baloe, twee katten: Pipo en Misty en diverse vissen zonder naam." Wat zijn de leukste elementen in je werk? "Ik kom nooit dezelfde problemen tegen. Er zit dus enorm veel afwisseling in mijn werk. Het werken op verschillende colon nes bevalt mij ook zeer goed. Momenteel ben ik bezig met mijn afstudeerstage op de afdeling Engineering Nieuwbouw, voor mijn studie Elektro aan de HTS. In juni hoop ik af te studeren en ben blij dat ik dan weer in ploegendienst mijn gewo ne werk kan voortzetten. Dat bevalt me veel beter dan iedere dag vroeg opstaan." Wat doe je voor de ontspanning? "Ik mag graag uitslapen en vind het ook heerlijk om met de honden door de bossen te lopen." Wat is je favoriete eten/drinken? "Vlees, het liefst grote lappen. Mijn favoriete drank is whisky." Wat is je favoriete muziek/leesvoer? "Mijn favoriete muziek is Blpf en de Dire Straits. Verder lees ik iedere ochtend de krant." Heb je nog een grote wens? "Wat meer begrip over en weer." Wat is je mooiste herinnering? "De geboorte van mijn twee kinderen." Heb je een genietmoment? "Lekker door het bos en de duinen lopen met mijn gezin en de honden of na een goede maaltijd met een sigaar tje op de bank." Wat is je levensmotto? "Pluk de dag." Waar heb je bewondering voor? "Voor mijn vrouw, die het al ruim twin tig jaar met mij uithoudt." Wat is je grootste ergernis? "Zinloos geweld en de steeds lager wor dende tolerantiegrens." Met wie zou je graag een dag willen ruilen? "Met Nelson Mandela." Collega's Productie en HTS Zoeterwoude, Na driejaar strijd was het toch een verloren zaak. Mijn zoon Alex moest de strijd opgeven. Niet iedereen van jullie kenden hem, maar waren wel op de hoogte en betrokken tijdens zijn ziekte. Ik wil iedereen bedanken voor de steun die ik van jullie heb gehad. Ab van Houten, afdeling BTD

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2003 | | pagina 4