25-jarig jubileum Ondernemingsraad Nieuwe Ondernemingsraad geïnstalleerd Zoeterwoude PUM-Mededeling 6 Tijdens de 219e vergadering van de Ondernemingsraad Zoeterwoude op maandag 14 april, is de nieuwe Raad geïnstalleerd. Zoals we in Leven in de Brouwerij 156 al meldden, hoefden er dit keer geen verkiezingen plaats te vinden, aangezien er evenveel aanmeldingen als zetels waren. Voor zes personen was het 'wisseling van de wacht'. De zes nieuwe leden wor den in de rubriek 'Profiel' in Leven in de Brouwerij aan u voorgesteld. Vorige week was Sabine Spreeuw aan het woord, deze week is Paul van Oeffel aan de beurt. Hierbij nodigen wij u uit om op donderdag 1 mei 2003 vanaf 15.00 uur in het ontvangsgebouw te Zoeterwoude aanwezig te zijn bij de viering van het 25-jarig jubileum van: Op de foto staan van links naar rechts: Henk van Polanen, Kees Zuyderduyn, Paul van Oeffel, Piet Hagenaars, Stefan Schoemaker, Cock van der Lans, Godert Volbeda, Marcel van Spaandonck en Henk Kranenburg. Gehurkt van links naar rechts: Arco van Ipenburg, Jan Broomans, Ferry van der Linden, Theo van Emmerik, Sabine Spreeuw en Henk Kroon. En liggend: René Kroon. Henk Kranenburg Colonne Technicus Verpakken Colonne 5, ploeg D Aad van der Meer Colonne Technicus Verpakken Colonne 5, ploeg B Herman Onderwater Colonne Technicus Verpakken Colonne 5, ploeg B Ron Pannen Colonne Technicus Verpakken Colonne 1ploeg B Allen zijn dit jaar 25 jaar in dienst van Heineken en zijn, naast hun werkzaamheden binnen de afdeling Verpakken, tevens actief bij de Brandweer. De jubilarissen worden om ca. 15.00 uur gezamenlijk verwacht bij het ontvangstgebouw waar zij op een ludieke wijze zullen worden onthaald. Het PUM is 30 april gesloten in verband met Koninginnedag.

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2003 | | pagina 6