Een nieuwe lente, een nieuw voetbaltoernooi 25 jaar in dienst Woensdag 23 april: Donderdag 24 april: Vrijdag 25 april: Zaterdag 26 april: Zondag 27 april: Maandag 28 april: Dinsdag 29 april: Woensdag 30 april: Donderdag 1 mei: Vrijdag 2 mei: Zaterdag 3 mei: Zondag 4 mei: Maandag 5 mei: Dinsdag 6 mei: Woensdag 7 mei: Karbonade met gekookte aardappelen, spruitjes, spekjes en jus Ajam pangang met gebakken rijst, een gebakken ei, atjar en kroepoek Gestoomde witvis met gekookte aardappelen en worteltjes Biefstuk met Vlaamse frites, frietsaus, pindasaus en appelmoes Twee enchillada's en witte koolsalade Kipkerrie met witte rijst en doperwten Boerenomelet, broccoli met kaassaus en pommes croquettes Lasagne Boiognese met Italiaanse salade Bami goreng met een drumstick, een gebakken ei, pindasaus, atjar en kroepoek Gebakken kibbeling, twee röstirondjes of aardappelpuree, ravigotesaus en groene salade Twee broodjes hamburger met patat, frietsaus en pindasaus Twee kipschnitzels, twisters met mayonaise, currysaus, uitjes en appelmoes Holsteiner schnitzel met spinazie gratinee, gekookte krieltjes, American Wedges en champignonsaus Gefrituurde mosselen, gebakken of gekookte krieltjes, tartaarsaus en rauwkost Kip bonne femme Ook dit voorjaar organiseert Heineken Voetbalvereniging Zoeterwoude een voetbal toernooi. Dit vindt plaats op 24 en 25 mei. Voor elke afdeling binnen de Brouwerij een uitdaging om een jaar met de felbegeerde wisseltrofee op de afdeling te kunnen pronken. Het spreekt dus voor zich, dat elke afdeling is uitgenodigd om met een team deel te nemen aan dit jaarlijkse sportevenement. Inschrijfformulieren kunt u vinden op de prikborden bij het bedrijfs- en kantoorrestaurant. Overigens is het meer dan alleen een voetbaltoer nooi. Het is een kans om op een gezellige en sportieve manier met je (ex-)collega's om te gaan. Ook ligt het in de planning dat 22 dames hun gespierde benen laten zien op het veld. Om dat te realiseren, zijn er nog enkele dames nodig. Hiervoor kan men zich aanmelden bij Silvia Best, toestel 7265. Voor de kinderen zijn er ook weer activiteiten. Dus: kom alles beleven op 24 en 25 mei op sportpark Ten Voeten Uit. Jos Bouwmeester, secretaris HVZ De felbegeerde wisseltrofee 1 mei 2003 A.P.M. van der Meer S.A. Morais C. Sidoroski Colonne 52, Export Platenwasserij Schoonmaak kantoor

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2003 | | pagina 2