menu Het hoogste punt bezegeld met een Pannenbiertje Woensdag 9 april: Kip bonne femme Donderdag 10 april: Ajam pedis met ketjapsaus en mie, sambalboontjes en kroepoek Vrijdag 11 april: Lekkerbekje met gekookte of gebakken krieltjes, wortelen, peultjes, ravigotesaus en cocktailsaus Zaterdag 12 april: Halve kip, Vlaamse friet met pindasaus, frietsaus en rauwkost Zondag 13 april: Tartaartje met gebakken uien, gebakken aardappelen en cordiale melange Maandag 14 april: Zeeuwse rijsttafel Dinsdag 15 april: Spaghetti Bolognese en Italiaanse salade Woensdag 16 april: Spareribs met knoflooksaus, frites en appelmoes Donderdag 17 april: Nasi goreng met een drumstick, pindasaus, een gebakken ei, atjar en kroepoek Vrijdag 18 april: Vislasagna en rauwkost Zaterdag 19 april: Twee kipspiesen met pindasaus, frites, frietsaus en koninginnenmelange Zondag 20 april: Loempia speciaal met gebakken rijst, pindasaus, atjar en kroepoek \V Maandag 21 april: Kaap Verdische stoofschotel met gekookte aardappelen en Mexico melange Dinsdag 22 april: Chili con carne met rijst C Woensdag 23 april: Karbonade met gekookte aardappelen, spruitjes, spekjes en jus Geheel volgens traditie in de bouwwereld, werd woensdag 27 maart het 'pannenbiertje' gehou den bij Apolloblok 5. De reden: het hoogste punt van het gebouw is bereikt. Met de medewerkers van de bouw en een aantal genodigden werd onder het genot van een biertje deze mijlpaal binnen dit project gevierd. Het pannenbiertje komt oorspronke lijk uit de woningbouw, waar bij het leggen van de dakpannen het hoog ste punt wordt bereikt. Om dat te vieren, wordt altijd een biertje gedronken. Bij de bouw van Apolloblok 5 is het hoogste punt op donderdag 27 februari bereikt, toen de eerste dakplaten werden gelegd. Tijdens het pannenbiertje hield Dini Bouwmeester een toespraak, waarin ze vertelde dat de bouw vanaf het begin af aan de gemoederen op de brouwerij aardig bezighoudt. De bouw schiet inmiddels op en verloopt volgens planning. De laatste zes apollo's zijn dinsdag 1 april het apolloblok ingereden, de laatste werkzaamheden kunnen worden afgemaakt en per 1 juni worden de apollo's in gebruik genomen. Wanneer het volgende feestje is, is nog niet bekend. Misschien op 1 juni, wanneer het eerste bier erin gaat...? Het pannenbiertje, ter gelegenheid van het bereiken van het hoogste punt

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2003 | | pagina 2