Wortketel 13 de lucht in... ZEKER VAST Hard er tegenaan 3 Leven in de Brouwerij - Nieuwsblad voor de Brouwerij Zoeterwoude Dat het een moeilijk jaar zou worden, wisten we met z'n allen al geruime tijd. Pensioentekorten, problemen in het Midden-Oosten, economische onzeker heid, het komt op dit moment allemaal tegelijk. Dat zelfs een bekend Nederlands bedrijf als AHOLD (Albert Heijn) in de problemen zou komen, had niemand verwacht. Ik ben dan ook blij, dat we bij HNS reeds geruime tijd gele den de bakens hebben verzet. Vorig jaar hebben we al veel gesproken hoe we met z'n allen ervoor kunnen zorgen, dat onze kostprijs onder controle is en blijft. Zeker bij DCS in Zoeterwoude is er vorig jaar een fantastische prestatie neergezet. De hectoliters Export bleven achter en toch is er door tijdig ingrijpen voor gezorgd, dat de kosten onder het budget bleven. Mijn complimenten! Dat is een goede basis en spirit om dit jaar keihard door te gaan met het verder optimaliseren van de palletstroom gereed product door onze magazijnen. Binnenland krijgt de hulp van een nieuw WMS-systeem en bij Export gaan we ook in het weekend afvoeren. Op deze wijze kunnen we er samen met jullie voor zorgen, dat we ondanks alle pro blemen (uitdagingen), ook dit jaar onze doelstellingen halen. Fred Holvast onlangs ook 13 vervangen door splin ternieuwe exemplaren. Een leeftijd van rond de 25 jaar bleek voor de oudjes het eindstation. Als malerij en wortkoeling ook 'gaan meewerken', is Brouwhuis 1 straks in staat om 18 ton brouwsels in een 1 uurs ritme te pro duceren. Wortketel 13 vervangen was voorlopig de laatste spectaculaire hijsshow bij het Brouwhuis. Mazzel met het weer in combinatie met de deskundigheid van de betrokken fir ma's met een goede onderlinge com municatie, leverde een uitstekend resultaat op. Eind maart 2003 wordt straat 13 weer opgestart. Jaap van der Steen, projectleider Met de vervanging van Wortketel 13 is Brouwhuis 1 weer klaar voor een nieuwe toekomst. In voorgaande jaren zijn inmiddels Wortketel 11, 12 en ook Klaringskuip 11,12 en en vervolgens de nieuwe erin Het was nog even passen en meten Heineken Nederland Supply

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2003 | | pagina 3