Linda Binnendijk (29) Abdelaziz Zgani 25 jaar in dienst (l medewerkster Bedrijfsrestaurant, ploeg B PROFIEL Je hebt al vaker op de Brouwerij gewerkt, wat heb je toen gedaan? "Ik ben in augustus 1994 bij Heineken begonnen met een stage van een jaar in het Reclamemagazijn. Na het afronden van mijn opleiding kon ik blijven en heb ik daar nog een jaar gewerkt. Helaas liep mijn contract af en heb ik buiten Heineken naar een nieuwe baan gezocht. Dit beviel toch niet zo goed en na een jaar kon ik weer bij Heineken terecht. Toen heb ik zowel in het Bedrijfsrestaurant als in het Centraal Magazijn gewerkt. In februari 2002 ben ik bij Drankenhandel Scharenburg in Amsterdam gaan werken, wat ook onderdeel van Heineken is. Inmiddels ben ik weer in Zoeterwoude begonnen, in het Bedrijfsrestaurant." Waarom ben je weer naar Zoeterwoude teruggekomen? "Ik heb het er altijd erg naar mijn zin gehad, en toen ik de vacature zag heb ik het gelijk weer geprobeerd. Ik woon zelf in Koudekerk en de files werd ik toch wel een beetje zat. In het Bedrijfsrestaurant werken is erg leuk, want het is lekker afwisselend. Een kantoorbaan is echt niks voor mij. Ik heb het wel geprobeerd, maar vind dit toch veel leuker. Het lijkt ook net of ik maar een paar maanden ben wegge weest. Er is in de tussentijd bijna niets veranderd, alleen een paar andere col lega's." Wat is je mooiste Heineken-herinne- ring? "Tja, eigenlijk was het weggaan iedere keer heel vervelend en het terugko men weer heel erg leuk. En ik heb mijn man, André van Prooijen, hier tijdens mijn stage ontmoet. Hij is op de Brouwerij werkzaam als onderhouds- coördinator. Tijdens mijn stage kwam André af en toe binnen om wat spullen in het Magazijn af te halen." Wat doe je voor de ontspanning? "Ik vind motorrijden erg leuk. Samen met mijn man rijd ik veel in Nederland, in de weekenden en soms 's avonds. Mijn vader en broer rijden ook motor, dus het zit echt in de familie. We zijn een keer voor een weekend in Italië geweest. Wij gingen er zelf met de bus heen en ook onze motoren gingen er op transport naar toe. Toen hebben we een weekend lang in Italië op de motor rondgereden, dat was erg leuk!" "Ik vind het ook erg gezellig om samen met mijn man uit eten te gaan. Italiaans of Mexicaans vinden we allebei erg lek ker." Wat is je favoriete vakantieland? "Ik heb eigenlijk geen favoriet land. Ik wil graag zoveel mogelijk verschillende landen zien en ga ook liever niet terug naar een land waar ik al ben geweest. Dan ga ik liever ergens heen wat ik nog niet heb gezien. In april ga ik voor zes tien dagen een rondreis door Mexico maken." Abdelaziz Zgani trad 1 februari 1978 in dienst bij de afdeling Verpakken. Abdelaziz heeft altijd bij Verpakken gewerkt, waar hij ondertussen alweer vele jaren op Colonne 2 in ploeg D onze tap per is. Op 10 februari kreeg Abdelaziz het bijzijn van Maarten Hut, Monique Krijbolder, Cees Tijssen en Patrick van Baal zijn gouden speld door Ed van Willegen uitgereikt. Patrick van Baal

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2003 | | pagina 6