Ahmet Tekeli 25 jaar bij de Brouwerij Zo vader, zo zoon Iedere dag samen met de auto naar het werk. Vaders rijdt heen en zoon weer terug naar huis. Tijdens het avondeten nog even over het werk napraten, en dat de hele week. Piet en Roy van den Hoek vinden het vooral erg leuk. Piet van den Hoek werkt al sinds 1985 op de Brouwerij, eerst op Colonne 6 en nu al een hele tijd op Colonne 1 als operator. Tot 1 april is hij ad in terim teamleider dagdienst op Colonne 1. Zijn zoon Roy zit nog op school en doet de opleiding mbo Systeembeheer. Hij zit momenteel in het derdejaar en moet in het kader van zijn opleiding een stage van zes tien weken lopen. En waar kun je dat dan beter doen, dan bij Heineken? "Het is best wel moeilijk om een sta geplaats te vinden en Heineken leek mij een leuke organisatie. Het is een groot bedrijf waar veel nieuwe appa ratuur aanwezig is en veel mogelijk heden zijn", vertelt Roy. Of hij in de toekomst bij Heineken wil werken, weet hij nog niet. "In ieder geval niet in deze richting. Ik vind het wel leuk, maar niet spannend genoeg. Liever zou ik iets als vertegenwoordiger gaan doen. Daarvoor moet ik wel weer naar school, maar dat maakt niet uit. Eerst dit diploma halen, dan kan ik weer verder." Geen probleem Vier weken geleden is Roy met zijn stage bij Verpakken begonnen om mee te helpen het MES-programma te optimaliseren. Hiervoor moet hij ook veel op Colonne 1 zijn en komt regelmatig zijn vader tegen. Ze vin den het beide geen probleem om met elkaar te werken. "We hebben niet eens zo heel veel met elkaar te maken. Doordat ik in verband met mijn tijdelijke functie veel op kantoor zit, houd ik me minder met de syste men bezig. Ik loop wel regelmatig even bij Roy langs of alles goed gaat en of hij alles heeft wat hij nodig heeft", laat een trotse vader weten. Roy noemt zijn vader tijdens het werk ook gewoon 'pap'. Niemand zegt er eigenlijk wat van, waarom zouden ze ook? "We hebben het altijd al goed met elkaar kunnen vinden, dus dat we elkaar nu door de weeks en in het weekend zien is alleen maar gezellig. Eigenlijk is het iedere dag pret, dat we hier samen werken", aldus Roy. Renske de Laat In aanwezigheid van zijn collega's kreeg Ahmet, medewerker Platenwasserij, op 23 januari de daarbij behorende insigne opge speld door de teamleider van de Platenwasserij, Ger Burgers. Uiteraard was er koffie en gebak, om deze fees telijke gebeurtenis te vieren. Sjaak Batelaan Ahmed krijgt de insigne opgespeld

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2003 | | pagina 4