Europees kampioen Mag ikvimij even voorstellen... Heineken Leven in de Brouwerij - Nieuwsblad voor de Brouwerij Zoeterwoude Nederland Supply Door bewerking van Heineken-mate- riaal maakt Aad ook zelf de speciale opdruk op de boten. De wintermaan den gebruikt Aad om de boten te maken en de zomermaanden om ermee te varen. Zelfs op vakantie Een hobby waarmee Aad het hele jaar bezig is. Gelukkig vindt zijn vrouw het net zo leuk en gaat graag mee als Aad met zijn boot gaat varen. "Mijn vrouw en ik nemen de boten ook mee op vakantie. Afgelopen zomer zijn we met de caravan in Polen bij een groot meer op vakantie geweest. Daar kwamen ongeveer 300 mensen vanuit de hele wereld naartoe, om met hun model speedboten te varen. Dat is echt ont zettend leuk." Tijdens de vakanties neemt Aad ook reserveboten mee, want als het er tijdens een wedstrijd je hard aan toe gaat, kan je boot kapot gaan. Dan zou het natuurlijk zonde zijn als je niet meer verder kunt varen. In Nederland vaart hij vaak in Haarlem in Spaarnwoude, waar een permanente baan ligt. Racewedstrijden Aad is lid van een modelbouwvereni ging, die regelmatig wedstrijden organiseert. Hij vaart zelf ook vaak met deze wedstrijden mee, en niet geheel onverdienstelijk. Hij is name lijk Europees kampioen en tweede tij dens de Wereldkampioenschappen geweest. Tijdens zo'n wedstrijd varen vijftien deelnemers een half uur lang. Wie de meeste rondjes in die tijd heeft gevaren, is de winnaar. Renske de Laat Dat Heineken-medewerkers naast het werk in hun vrije tijd ook hele bijzondere dingen doen, bewijst Aad Bervoets met zijn hobby. Hij maakt zelf modelspeedboten. En geen gewone, want hij maakt Heineken-modelspeedboten. Al 28 jaar, zolang hij bij Heineken werkzaam is, maakt Aad in zijn vrije uren modelspeedboten met Heineken-beelden erop. "Het materi aal waarvan de boot is gemaakt, heet met een moeilijk woord Epoxi kool stof kefler", vertelt Aad. "Je maakt eigenlijk eerst een mal van de boot en daarna bewerk je hem met epoxi." Willeke van Lith Mijn naam is Willeke van Lith en ik ben 27 jaar. Sinds december 2001 werk ik bij Heineken. Eerst heb ik een aantal P&O-projecten gedaan binnen Heineken, zoals bij Recruitment en bij Vrumona. Sinds 1 februari ben ik begonnen als P&O-adviseur DCS. Naast mijn werk hou ik van zeilen, lezen, reizen (ik ben vorig jaar naar Thailand geweest), koken (vooral nieuwe recepten uitproberen) en een goed voornemen voor het nieuwe jaar is om wat vaker te gaan sporten... Verder hou ik ervan om met vrienden op stap te gaan onder het genot van een biertje (of meerdere...)!

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2003 | | pagina 5