m'j <si/e^ V&&CS> f éffe^ Niels Bogman (27) Erik de Haas (37) Ton Witte (41) Heineken Nederland Supply Leven in de Brouwerij - Nieuwsblad voor de Brouwerij Zoeterwoude Bij Verpakken heeft de afgelopen tijd een soort 'stoe- vangen. Eriks plek is vervolgens opgevuld door Jasper lendans' plaatsgevonden. Ton Witte was teamleider van ploeg A, maar is nu opleidingsfunctionaris geworden (als opvolger van Tony Wegewijs). Erik de Haas, voor heen teamleider in de dagdienst, heeft Ton Witte ver- Engel, die daarvoor operation scheduler was. Tenslotte komt Niels Bogman, voorheen management trainee, de ploegendienst versterken als teamleider. Kortom, heel wat wisselingen van de wacht! "Vanaf 1 februari 2003 ben ik team leider ploeg B bij Colonne IA/B Binnenland. Ik werk sinds december 2001 bij Heineken als Productie management trainee. Zodoende heb ik voor Heineken opdrachten in Nederland, Nigeria en Engeland gedaan. De meeste opdrachten gin gen over Verpakken, met name de opdracht in Nigeria was een bijzonde re ervaring. Voordat ik bij Heineken ben gaan werken, heb ik werktuig bouwkunde gestudeerd in Delft. Ik ben opgegroeid in Limburg en woon nu samen in Den Haag. Mijn hobby's zijn naast bier drinken: rugby, berg beklimmen, koken en klussen." "Ik werk sinds november 1985 bij Heineken. Eerst acht jaar bij DCS (voorheen MIT), toen zes jaar bij de OP (Operation Planning), ook ben ik nog een jaartje actief geweest in het ZOEFF-project, waarna ik anderhalf jaar teamleider in de dagdienst was bij Colonne 5. Sinds november vorig jaar ben ik teamleider van ploeg A bij Colonne 5. De uitdaging in mijn nieu we functie ligt in het gezamenlijk werken aan een gezamenlijk doel: kwaliteit en betrouwbaarheid leveren tegen de laagst mogelijke kosten. Mijn hobby's zijn: mijn gezin (dochter van 6 en een zoon van 2), sporten (voetbal en fitness), leren (avondstu die HBO-bedrijfskunde) en genieten van het leven." "Ik ben getrouwd met Simone en we hebben drie kinderen: Jordy (14), Dionne (5) en Kay (2). Naast mijn werk houd ik van reizen, sporten, uit eten gaan en genieten van het leven. Officieel heb ik per 1 januari 2003 Tony Wegewijs vervangen als oplei dingsfunctionaris Verpakken. In maart 2001 ben ik begonnen bij Heineken, als teamleider van ploeg A bij Colonne 5. Het was wennen, omdat ik uit een compleet ander vakgebied kom. Mijn loopbaan begon bij Defensie, waar ik twaalf jaar in ver schillende functies heb gewerkt. In 1991 trad ik in dienst bij Proseco, een dochteronderneming van Heineken. Hier was ik als persoonsbeveiliger en later als sectiehoofd verantwoordelijk voor de beveiliging rondom de man die ons bedrijf groot heeft gemaakt. Ik heb toen een fantastische tijd gehad en veel meegemaakt. In mijn nieuwe functie wil ik me ervoor inzetten dat opleidingen bij iedereen gezien gaan worden als een stuk ontwikkeling en niet als een ver plichting. Dit lijkt heel simpel, maar is het zeker niet. Ik heb er in ieder geval heel veel zin in!"

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2003 | | pagina 7