Hei-Time Live Hei- Flexibiliteit! Heineken 3 Leven in de Brouwerij - Nieuwsblad voor de Brouwerij Zoeterwoude Met onze brouwerij willen we een toppositie veroveren tussen onze collega's en concurrenten. Kwaliteit, productiviteit en leverbetrouwbaar heid zullen echter nog aanzienlijk moeten verbeteren om ons ook daadwerkelijk tot deze top te laten behoren. Productiviteit bepaalt in hoge mate de kostprijs van ons product. We blijven dan ook op alle mogelijke manieren werken aan een slimmere, betere manier van produceren. Minder verstoringen van het verpak kingsproces moet en zal resultaat opleveren! Maar... we kunnen nog op andere manieren onze productiviteit verhogen! Onze productieplanning kent pieken en dalen als gevolg van wisselende vraag naar onze producten. Door de personele bezetting snel aan te passen aan de productieplanning kunnen we aanzienlijk productiever en dus aanzienlijk goedkoper produceren. We zullen voor onze brouwerij nu dan ook gaan zoeken naar allerlei vormen van flexibiliteit. Een uitdagende opdracht die we met z'n allen moeten oppakken en die ons de mogelijkheid geeft om efficiënter te produceren. Laten we iedere mogelijkheid aan grijpen om echt te verbeteren. Dit is geen streven, maar noodzaak! Wilbert Raaijmakers Vanaf 1 januari 2003 is het nieuwe tijdregistratie systeem operationeel. Alle geklokte tijden en de door de tijdschrijvers verklaarde afwijkingen van het rooster zijn nu bepalend voor het verwerken van overwerk, tijd voor tijd, vrije dagen, inhaal- uren, ziekmeldingen et cetera. De oude aan- en afwezigheidsystemen VIS, Short en de Excel- varianten zijn niet meer in gebruik. Ook de 'papie ren' overwerkdeclaratieformulieren behoren tot het verleden. De reacties van alle klokkers en tijd schrijvers zijn positief, ledereen moest in het begin even wennen aan de vele mogelijkheden, maar mede door de goede ondersteuning van de eigen keyusers binnen de subunits en het projectteam is de uitrol van het tijdregistratiesysteem goed verlopen. Belangrijkste aanpassingen in 2003 De belangrijkste aanpassingen betreffen het inrichten van de rol van de supervisor en het decentraal beschikbaar krijgen van een goede stuurrapportage. Beide aanpassin gen zijn eind januari gereed. Op langere termijn wordt gekeken hoe de rapportage representatiever kan worden gemaakt. Tevens wordt vanaf februari geïnventariseerd hoe de gewenste inzetplanning binnen SAP HR moet worden ontwikkeld. Keyusers De keyusers hebben een belangrijke bijdrage geleverd aan de succesvolle implementatie. Hieronder de lijst met keyusers en controllers die het project verder blijven begeleiden en waar u met uw vragen terechtkunt. Namens het projectteam, Hans Noordermeer controller Verpakken Afdeling Keyusers Backup Controller Brouwen Karin jansen Gerard van de Ploeg Marco de Haan Bedrijfskantoor Aad Kruyer Nico Erades Kees Kraayenoord Verpakken Emin Yilmaz Hans Blom Hans Noordermeer DCS Zwou Jan van Kuijk John Kraan Frank Stultjens Annelies Mulderij Nederland Supply

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2003 | | pagina 3