Heineken Leven in de Brouwerij - Nieuwsblad voor de Brouwerij Zoeterwoude Aan het einde van elk jaar hebben we vaak de behoefte om eens terug te kijken op de afgelopen twaalf maanden. In deze vaste rubriek 'Foto van de Maand' zag u meestal twee foto's waarvan de één betrekking had op een negatieve situatie, terwijl de andere foto een vergelijkbare situatie toonde die wel voldeed aan de normen voor veiligheid en HON. Deze maand laat ik u vier foto's zien, die allemaal positief zijn. Ik doe daar bij een beroep op uw geheugen om eens na te denken hoe het ook alweer was. Een korte toelichting per foto volgt hieronder. TRADE De Colonnelaan is kort geleden flink aangepakt, het resultaat is duidelijk op de foto te zien. Een hele vooruitgang! Al met al zijn er voldoende positieve ontwikke lingen om het nieuwe jaar met vertrouwen in te gaan. Van mijn kant alvast de beste wensen voor een veilig 2003! Bart van Eunen Het EVM-terrein is voor ons allemaal een goed voorbeeld van hoe een opslagterrein er moet uitzien. U weet het: veiligheid begint met orde en netheid (HON). Persoonlijk vind ik dit het beste voorbeeld van hoe men op creatie ve wijze een probleem heeft opgelost. Het betreft de ramen van kantoren en andere ruimten bij Productie. Deze werden vroeger dichtgeplakt met de meest uiteenlopende posters, kalenders en dergelijke. Dit gaf een rommelig beeld, de gekozen oplossing van 'matglas' met daarin het Heineken- of Amstei-iogo geeft een vee! betere uitstraling en biedt een bepaalde mate van privacy voor de gebruikers. Parkeren op het achterste gedeelte van P4 is vergeleken met een jaar geleden zonder meer verbeterd. Het goed aangelegde en gemarkeerde terrein nodigt uit tot parkeren in de vakken, zoals het hoort. Wellicht heeft het toezicht door de afdeling Beveiliging en Bewaking er ook toe bijgedragen dat beter en netter wordt geparkeerd. Nederland Supply

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2002 | | pagina 7