Mag ik mij even voorstellen... Bas proost op de afdeling Afscheid Bas Zuidberg Bas Zuidberg heeft woensdag 27 november als rayonmanager afscheid genomen van de afdeling Energie/OHG.B/E. Nadat Dini Bouwmeester de druk bezochte bijeenkomst had geopend, kreeg eerst Tjeert Rozema van OHG.B/E. het woord. Tjeert haalde enkele anekdotes aan. Sjaak Abbema gaf met enkele kritische woorden een leuk aandenken aan een van de wapenfeiten van Bas. Hierna nam Dini weer het woord om Bas enkele lovende woorden en een mooi brouwketeltje mee te geven. Na een korte pauze, waarin een aantal externe relaties informeel nog wat mooie geschenken aan Bas aanboden, was het de beurt aan Gerard van der Ploeg en Bep Bosch om namens Energie, Bas te feliciteren. Zij gaven op ludieke wijze goede tips aan Bas voor zijn toekomstige functie (general manager van de Surinaamse Brouwerij NV). Daarbij werd vooral nadruk gelegd op het feit dat Bas het niet zo nauw neemt met de tijd van komen en zeker niet van gaan, terwijl hij dan ook nog vergeet te prikken! Omdat de technoloog moeite had met de energie-utiliteit voor het volgende onderwerp, kreeg Jetze Hiemstra van Opleidingen de kans om Bas toe te spreken. Hierna bleek pas waarom de vertraging was opgetreden. Bas kreeg namelijk een fraaie stoommachine (die wat moeilijk op stoom kwam) met enkele werktuigen aangeboden namens de hele afdeling. Hierna sprak Bas een dankwoord, waarin hij liet blijken bij dit afscheid dubbele gevoelens te hebben. Er is nog veel te doen op de afdeling, maar de door Bas ingezette lijn zal door zijn opvolger (die op het moment van schrijven nog niet bekend is) naar alle waarschijnlijkheid worden doorgezet. We wensen Bas en z'n aanstaande vrouw Esther veel succes en geluk in de toekomst. Namens Energie, Hans Stend Dat was tijdens de overgang van handbelading naar automatische belading, het voor velen bekende RoRo-project. Ik hou ervan om in mijn vrije tijd veel te sporten. Zo doe ik veel aan squash en fitness. Ook ga ik graag met vrienden naar de kroeg om gezellig wat te drinken. En wie mij een beetje kent, weet dat ik ook graag op reis ga of lekker buiten de deur ga eten. Hallo, mijn naam is Martin Muysers, ik ben dertig jaar jong en ik ben sinds 1 november 2002 team leider Customer Services Control bij DCS Binnenland. Ik werk inmiddels bijna driejaar bij Heineken. Voorheen als projectleider Logistiek en ook korte tijd als team leider DCS Binnenland Den Bosch.

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2002 | | pagina 6