1 Afscheid Marian van Dam L Veranderen! Het PUM is gesloten van: 23 december 2002 tot en met 1 januari 2003 Heineken Nederland Supply Leven in de Brouwerij - Nieuwsblad voor de Brouwerij Zoeterwoude Veranderingen komen zelden on verwacht! Of... misschien toch wel? Vaak hebben we al met elkaar bespro ken dat we streven naar een positie tussen de beste brouwerijen van Heineken. Dagelijks werken we daad werkelijk aan talloze initiatieven die uit eindelijk leiden tot een verbetering van de performance van onze brouwerij. Onze ambitieuze doelstellingen liggen vast in de budgetten en activiteiten plannen van de diverse afdelingen en zijn in een tijdsplan vastgelegd. Allemaal verbeteringen die we met elkaar hebben besproken, gepland en samen zijn overeengekomen. Met zo'n tijdsplan in de hand voor de komende drie jaar dienen we er ons ten volle van bewust te zijn, dat dit veranderingen met zich meebrengt. Concurrentie op alle vlakken, een per manente confrontatie die ons voor een fikse uitdaging stelt! We moeten ons niet laten verrassen door de veranderingen, maar laten wij veranderen en daarmee anderen ver rassen! Wilbert Raaijmakers Na vijftien jaar dienstverband heeft Marian besloten om Heineken te verla ten. Op 28 november hebben we afscheid van haar genomen. Bij de bar in het Brouwerijkantoor hebben we nog wat bijgepraat onder het genot van een drankje. Cok van Boheemen liet tij dens zijn speech de vijftien jaar die zij werkzaam was voor Heineken, de revue passeren. Dan merkje overigens pas dat die jaren echt snel voorbij vlie gen. Na afloop zijn we nog met een groepje van tien mensen gezellig gaan eten in Tuintje aan den Rijn te Alphen aan den Rijn. Maar... aan alle leuke din gen komt een eind. Zo ook aan dit gezellige etentje. Én natuurlijk aan de tijd dat ik met haar als duo heb mogen samenwerken. Marian, ik wens je een heel fijne tijd thuis toe en succes met het zoeken naar een eventuele nieuwe baan in de toekomst. Astrid Schellingerhout, secretaresse BTD/UC J^edankt voor jullie tnzei en betrohhenheidbij alk oefeningen en natuurlijk bij de. echte calamiteiten in 2002- UJij wensen jullie gezellige kerstdogen, een veiligejaarwisseling en een gezond2003toe! Uredran Jkeuwen, jdadran der lYleer, QYlarius tran de ~Sent en Carols Verkerk j4on: gleden ran de BUV-organisaiie

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2002 | | pagina 3