Karin de Wilde medewerkster bij P&O Maximumsnelheid PROFIEL Heineken Nederland Supply 7 Leven in de Brouwerij - Nieuwsblad voor de Brouwerij Zoeterwoude Wie is toch die altijd spontane en opge wekte dame achter de balie bij P&O? "Ik ben Karin de Wilde, ben getrouwd en heb twee schatten van dochters: Britte van vijf en Lotte van drie jaar oud." Hoe lang werk je bij Heineken en wat vind je het leukste aan je werk? "Ik kwam zestien jaar geleden bij Heineken. Ik begon bij de debiteuren administratie, ben later overgestapt naar de salarisadministratie en zit nu sinds een halfjaar bij P&O. Het leukste aan mijn werk is het contact met de mensen die hier dagelijks met allerlei vragen aan de balie verschijnen." Wat vind je van de sfeer bij P&O? Leuke collega's? "Supergezellig! We hebben met elkaar een geweldig leuke afdeling, waar we soms heel wat lol kunnen hebben. Omdat we elkaar goed kennen, kun je ook veel tegen elkaar zeggen. Dat is erg prettig. Het maakt de sfeer ont spannen, hoewel we natuurlijk even goed weten wat doorwerken is hoor!" Wat zijn je sterke en minder sterke kan ten? "Pfoei, zo'n vraag beantwoorden is in elk geval NIET mijn sterkste kant! Maar nu heb je wel meteen een antwoord. Wat een sterkere eigenschap van me is, is dat ik vrijwel altijd vrolijk door het leven ga. Daarentegen ben ik wel een tikkeltje besluiteloos, soms erg lastig voor mezelf." Heb je speciale hobby's? "Je zou kunnen zeggen dat ik creatief ben. Ik hou van knutselen, kleding maken voor mijn kinderen, tuinieren, koken... Vooral dat laatste doe ik graag, als ik er tenminste genoeg tijd voor heb. Dan probeer ik graag nieuwe dingen uit. Pas geleden heb ik bijvoor beeld iets Surinaams gemaakt." Als je een andere carrière zou moeten kiezen, welke zou dat zijn? "Ehm... op zich ben ik gelukkig met wat ik nu heb. Maar waarschijnlijk zou ik iets met kinderen willen doen. Of iets creatiefs, tuinarchitect of zo. Hoewel werken in een ziekenhuis me ook aan trekkelijk lijkt, op de kraamafdeling of bij de balie. Weetje wat? Ik blijf voorlo pig gewoon lekker bij Heineken!" Oh Ondernemingsraad Zoeterwoude Heineken Nederland Supply De VGWM-commissie heeft Heineken attent gemaakt op het feit dat er een onveilige situatie voor voetgangers was ontstaan door de tijdelijke par keerplaats op het containerplein. Heineken heeft hierop actie onderno men door een veilige looproute te markeren. Helaas komt het nog te veel voor dat mensen zich niet aan deze route houden. Het kan echter niet de bedoeling zijn dat er eerst een ongeluk met zwaar letsel moet plaats vinden, voordat iedereen zich aan deze route houdt. Daarnaast willen wij u erop wijzen dat op het terrein een maximumsnelheid van dertig kilome ter per uur geldt. Dit geldt in het bij zonder voor de VTC-chauffers. Deze maximumsnelheid zorgt ervoor dat iedereen de H.P. Heinekenweg veilig kan oversteken. De grote groene krat ten zijn hiervoor speciaal geplaatst. Zodra u het Heineken-terrein oprijdt, is de Nil afgelopen en het asfalteren van de H.P. Heinekenweg betekent niet dat wij een interne racebaan heb ben aangelegd. Uw veiligheid staat voorop bij de VGWM-commissie! Ondernemingsraad Zoeterwoude

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2002 | | pagina 7