Dirk Haasnoot: 25 jaar Energie(k) in hart en nieren De BHV-sil bekeken? te al n c 1000 6 Het PUM is gesloten van: 23 december 2002 tot en met 1 januari 2003 'Onze Dirk' was 1 november precies 25 jaar in dienst. Een kwart eeuw! Gedurende die tijd heeft Dirk heel wat meegemaakt bij Heineken. Zo heeft hij de afde ling Energie zien opgroeien tot wat het vandaag de dag is. Dirk heeft aan de totstandkoming van het hui dige niveau een aanzienlijke bijdrage geleverd, tot in de kleinste details. Ook nu is hij nog altijd een vraag baak voor menig collega. En daarom was het hoog tijd voor een concrete waardering. Trots en blij zijn we dan ook dat 'onze Dirk' is bevorderd tot project medewerker Energie. Hoewel Dirk, bescheiden als hij is, helemaal geen poespas wilde, kon dit moment uiteraard niet ongemerkt voorbij gaan. Zodoende kreeg Dirk zijn speldje uitgereikt in de Centrale Controle Kamer. Ook koffie en gebak ontbraken niet aan het geheel. Daarnaast hadden zijn collega's een inzameling gehouden voor Dirk en zijn gezin, zodat zij zelf een leuk cadeau kunnen uitkiezen. Dirk, nogmaals van harte gefeliciteerd, we wensen je nog vele gezonde jaren toe! Je collega's van Energie Heeft u de website van onze eigen Bedrijfshulp verlening al eens bezocht? Zo niet, dan moet u dat beslist eens snel doen! Gewoon op het BrowseHuis even surfen naar Units Afdelingen BHV Zoeterwoude. Op deze site vindt u allerlei nuttige informatie over de Bedrijfshulp verlening (BHV). Zo staat hier onder meer vermeld welk telefoonnummer u moet bellen als sprake is van een ongeval of een brand. Ook kunt u hier terugvinden wie er allemaal deel uit maken van de Bedrijfshulpverlening. Als u geïnteresseerd bent in verslagen van eerder gehouden BHV-oefeningen, dan biedt onze website ook daarvoor alle mogelijkheden. Wie al eens eerder In de Centrale Controle Kamer was het voor Dirk Haasnoot dubbel feest: een jubileum en een bevordering op onze site is geweest, begrijpt al snel hoe ernstig het kan zijn wanneer een van onze BHV'ers wordt opgepiept. Op zo'n moment kunnen er ten slotte verschillende calamiteiten gaande zijn. De BHV is een serieuze zaak; een bezoekje aan onze site is daarom altijd handig! Fred van Leeuwen, hoofd BHV •5»

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2002 | | pagina 6