Hulde aan Frank Stultjens Kerstbiertje Heineken 5 Frank Stultjens nam woensdag 13 november afscheid van de subunit Brouwen, nadat hij drie jaar lang controller op deze afdeling is geweest. Hij verruilde zijn oude stek voor de functie hoofd Planning Control bij DCS. Bas Zuidberg verwoordde in zijn toe spraak dat Frank in stijl weggaat, zoals hij destijds ook is gekomen. Het frisse groen heeft inmiddels namelijk weer plaats moeten maken voor het driedelig grijs, al dan niet voorzien van een streepje. Helaas hebben we die eigenschap van Frank dus niet kunnen veranderen in de afgelopen driejaar. Ook jammer is dat we Franks thuis pas leerden kennen toen we navraag pleegden in verband met zijn afscheid. Het bleek dat Frank ook daar behoorlijk Heineken-minded is; hij heeft zelfs Heineken-gordijn- roedes. Verder gaf Bas aan dat we Frank dankbaar mogen zijn voor zijn bijzon dere inbreng binnen Brouwen. Zo heeft hij menig rayonmanager op weg geholpen met investeringsaan- vragen, zorgde hij voor een prima verslag en wist hij op de juiste momenten altijd iedereen bij de les te krijgen. Dankzij dit kordate optre den bleven we financieel voortdu rend binnen de vaargeul, hoewel deze benadering voor sommigen af en toe best even wennen was. Gerard van der Ploeg legde een aan tal gevoeligheden van Frank bloot. Frank wist altijd, bij gebrek aan publiek, zichzelf overtuigend op de borst te kloppen als hij naar eigen inzicht een klus goed had volbracht. Dan kwam hij de kamer binnenwan delen met de mededeling: "Zo Frank, dat heb je weer netjes gedaan. Hulde!" Om hem hierin tegemoet te komen, gaven zijn collega's van Brouwen hem een draagbare cassettespeler met koptelefoon. Dan kan hij voortaan zelf z'n hulde- bewijzen vooraf inspreken. In veel gevallen bleek het allemaal niet zo gladjes te verlopen als Frank deed voorkomen. Het behalen van een vaarbewijs is toch lastiger dan velen denken. Frank werd daarom beloond met een officieel 'Vaarbewijs van Onbekwaamheid'. Om hem toch op weg te helpen, werd naast het betere handgereedschap om een route uit te zetten, ook een prachtig navigatiesysteem cadeau gedaan namens de voltallige afdeling. Frank, bedankt voor je inzet en colle gialiteit en veel succes bij DCS. Namens je collega's van Brouwen, Toine van Beek 11 december 15.00 -17.00 uur in de hal van het Bedrijfskantoor Nederland Supply

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2002 | | pagina 5