Mag ik SI mij even voorstellen... Teamuitje ploeg B, Colonne 51/52 4 imleider DCS Mijn naam is Marco Vermeulen en ik ben 35 jaar. Ik ben getrouwd en heb een zoon van tien jaar en een dochter van zeven jaar. In 1993 ben ik in dit mooie bedrijf begonnen als vorkheftruckchauffeur bij wat toen M.I.T. (Magazijn Intern Transport) Binnenland heette. Dit is nu de afdeling DCS. Na anderhalfjaar te hebben gewerkt voor de binnenlandse markt, ben ik verhuisd naar de afdeling DCS Export. Tot voor kort beheerste ik daar alle clusters, van het laden en lossen tot het inplannen van leveringen. Een aan tal maanden geleden heb ik in een POP-gesprek te kennen gegeven dat ik graag teamleider wilde worden. Met behulp van mijn toenmalige teamleider Jan van Kuijk zijn we gaan werken aan een aantal ontwikkelpunten. Dit was niet voor niets. Het personeel van DCS Binnenland gaat een drukke tijd tege moet in verband met WMS (Warehouse Management Systeem). Toen mij werd gevraagd of ik teamleider wilde wor den van DCS Binnenland, tot WMS is afgerond, heb ik direct 'ja' gezegd. In deze functie kan ik mijn ontwikkelpun ten nog verder uitwerken en kijken of het inderdaad wel is wat ik uiteindelijk wil. Naast mijn werk is mijn grote hobby vissen en doe ik twee a drie keer per week aan fitness. Voor de rest kook ik graag en ben ik gek op allerlei soorten muziek. Marco Vermeulen, teamleider DCS Binnenland Het teamuitje van ploeg B, Colonne 51/52 vond plaats op zaterdag 2 november. We vertrokken 's morgens om 11.30 uur naar partycentrum De Ster in Nieuwkuijk. Toen we daar aan het begin van de middag aankwamen, werden we hartelijk verwelkomd met een echte Brabantse koffietafel. Daarna gingen wij naar de trappisten bierbrouwerij de Koningshoeve in Berkel-Enschot. Hier kregen wij een rondleiding. Bavaria heeft op deze brou werij een nieuwe bottelarij neergezet. Daar wordt momenteel zes miljoen liter bier per jaar gebrouwen en ze kunnen deze productie nog uitbreiden naar tien miljoen. Na de rondleiding konden we diverse soorten bier proeven. Ook bekeken we een film over het ontstaan van de Koningshoeve. Op de abdij worden vier soorten bier gebrouwen en verpakt in verschillende verpakkingen, zoals krui ken, diverse formaten flessen en six- packs. Om 17.30 uur gingen we weer terug naar De Ster waar we na de borrel konden genieten van de Music Dinnershow. Na een heel leuke en gezel lige dag gingen wij na middernacht weer terug naar onze eigen brouwerij. Namens ploeg B, Colonne 52/52, Aad van der Meer

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2002 | | pagina 4