NÉBUM^jaarspeeeplfe 2000 Dank u, sinterklaasje! Productie Zoeterwoude donderdag 2 januari 2003 van 11.00 -13.00 uur Ontvangstgebouw 'De Hooiberg' Woensdag 4 december: Donderdag 5 december: Vrijdag 6 december: Zaterdag 7 december: Zondag 8 december: Maandag 9 december: Dinsdag 10 december: Woensdag 11 december: Donderdag 12 december: Vrijdag 13 december: Zaterdag 14 december: Zondag 15 december: Maandag 16 december: Dinsdag 17 december: Woensdag 18 december: Karbonade, tuinbonen met spekjes en gekookte aardappelen Ajam pangang, gebakken rijst met atjar en kroepoek en een gebakken ei Gebakken mosselen met twee sauzen, gebakken aardappelen en Mexico-mix Stoofvlees Tirolienne en Vlaamse friet met frietsaus Kippenbout, witte rijst en ratatouille met stroganoffsaus Tartaartje, gekookte aardappelen met jus en spinazie a la crème Kipkerrie, witte rijst en doperwten Fussili tricolore Bolognese en salade Bami goreng met pindasaus, kippenpootje, gebakken ei, atjar en kroepoek Kibbeling met ravigotesaus, aardappelpuree, twee röstirondjes en salade Broodje hamburger met frietsaus Twee kipschnitzels met mayonaise, curry en uitjes, twisters en appelmoes Flutspot met jus en een sukadelapje Holsteinerschnitzel, gekookte aardappelen met jus en bloemkool met saus Kip Bonne Femme Graag willen wij sinterklaas, de zwarte Pieten en alle andere mensen die hebben meegeholpen aan het fantastische sinterklaasfeest hartelijk bedanken. Onze kinderen hebben zoals gewoonlijk weer flink genoten van de gezellig heid. Ook de cadeaus waren bijzonder origineel. Als ouders begrijpen we dat zo'n feest een enorme organisatie vergt. En als wij dan achter af zien hoe onze kinderen het naar hun zin hebben gehad, dan willen wij jullie graag onze complimenten geven. Niet alleen onze kinderen zingen het daarom dit jaar in koor, maar ook wijzelf: "Dank u, sinterklaasje!" 4 Ineke de Jong, Manon van Veenendaal en Carola Verkerk Hoincke

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2002 | | pagina 2