Sinterklaasfeest in Zoeterwoude Nieuwsblad voor de Brouwerij Zoeterwoude 4 december 2002 Jaargang 6 Heineken I 1 Sinterklaasfeest in Zoeterwoude 2 Nieuwjaarsreceptie 2003 3 Colonnelaan opgehoogd 4 Even voorstellen: Marco Vermeulen 5 Hulde aan Frank Stultjens 6 Jubileum Dirk Haasnoot 7 Profiel: Karin de Wilde (P&O) 8 Leveranciersdag over HON en veiligheid Sint-Nicolaas bracht 23 november, een week nadat hij voet zette op Nederlandse bodem, een bezoek aan Heineken. Veel kinderen van Heineken-medewer- kers wilden de sint begroeten. Zodra de kinderen binnenkwamen, kregen zij wat te drinken en een stuk speculaas. Zo konden zij even lekker bijkomen van de reis met de dubbeldekker. Daarna genoten zij van de grappen en goocheltrucjes van Dick. Hij was de entertainer die de kinderen bezighield, totdat sinterklaas zou arriveren. Om zijn goocheltruc met de 'magische ringen' te laten slagen, riep hij de hulp in van een jongen en een meisje uit het publiek. Zijn hulpjes zorgden ervoor dat de truc natuurlijk lukte. Nederland Supply Daarna liet Dick zien hoe je van gewone cijfers een leuke tekening kunt maken. In de pauze was er nog even tijd voor een slokje en een hapje. Om sint en zijn Pieten te verwelkomen, zongen de kinderen heel hard enkele sinterklaas liedjes. Toch duurde het even voordat zij zich lieten zien. Sint en Piet werden namelijk opgehouden door de drom men kinderen die voor de deur op hen stonden te wachten. Uiteindelijk zagen de kinderen hun 'helden' dan toch ver schijnen. Bij binnenkomst maakten de zwarte Pieten met hun grote ratels enorm veel kabaal. De sint had echter een treurige mededeling: de peperno ten waren op(gegeten). Hij had geluk kig al een oplossing klaar en liet snel bakker Pepernoot halen. Deze wist met behulp van de kinderen snel nieuwe pepernoten te maken. Het feest was daarmee weer gered. Voordat de pak jeskamer werd bezocht, kregen de kin deren nog gelegenheid om sint een handje te geven. De kinderen trappel den van ongeduld, want de pakjeska mer stond vol met de mooiste geschenken. Toen de deur eindelijk openging, mochten zij hun geschenken in ontvangst nemen. Na deze geslaag de dag was het weer tijd om naar huis te gaan en daar met de nieuwe cadeaus te spelen. U kunt de foto's van het feest down loaden via www.koksverenigingkok.nl onder de link 'Het fotoboek'. Leo de Vogel, medewerker Bedrijfsrestaurant

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2002 | | pagina 1