Opgeruimd staat netjes... Afscheid Wouter van Heeren Ze stonden er intussen al zo'n tijd, dat niemand ze eigenlijk meer echt in het oog had. Maar nu de portocabins zijn weggehaald, ziet het brouwerijterrein er een stuk opgeruimder uit. Dinsdag 5 november vond de grote schoon- maakoperatie plaats. In totaal werden er vier portocabins rondom het bedrijfskantoor weggehaald. Ze ston den daar sinds 5 maart 1998. In eerste instantie waren ze nodig in het kader van het project Inzetbaarheid Mede werkers. Later maakte Opleidingen Verpakken gebruik van de ruimten, maar die hebben intussen elders hun vaste onderkomen. In principe waren deze vier bouwketen daarmee overbo dig geworden. En ja, dan lijken ze plot seling behoorlijk in de weg te staan. Met een grote vrachtwagen zijn ze daarom stuk voor stuk van de grond getild en weggebracht. Opgeruimd staat netjes... Hans Wesselingh, Bouwkunde HNS Verpakken nam woensdag 16 oktober afscheid van Wouter van Heeren. Na ruim vijfjaar rayonmanager te zijn geweest, verruilde hij deze functie voor zijn nieuwe job als projectmanager Facility Services bij HNBS. Wouter heeft als rayonmanager grote veranderingen meegemaakt binnen Verpakken Zoeterwoude. Subunit- manager Verpakken Ed van Willegen memoreerde in zijn toespraak de vele wapenfeiten die Wouter in zijn vijf jaren bij Verpakken heeft meegemaakt. Zo was Wouter verantwoordelijk voor de nieuwbouw en opstart van de nieu we Colonnes 7 en 51/52. Ook heeft hij zich onder meer intensief beziggehou den met het project 'Mensen Maken Heineken', de PINT/VAR-teams en het ZOEFF-project onder begeleiding van CMC. De Duim Een bijzondere eigenschap van Wouter is volgens Ed dat hij als geen ander kan speechen. Op veel recepties was het Wouter die gevraagd werd het woord te doen. Zonder moeite wist hij altijd een prachtig verhaal te houden, waar bovendien geen speld tussen was te krijgen. "Het gaat niet om watje ver telt, maar hoe je het vertelt", aldus Wouter zelf. Deze vaardigheid kwam hem goed van pas bij zijn werk en de overlegmomenten met Ed en de colle ga's van het Verpakken Team. Op grond van zijn soms 'misleidende' betogen zeiden zijn directe collega's vaak gek scherend: "Welke rayonmanager wordt ook wel 'de Duim' genoemd?" Om deze titel luister bij te zetten, kreeg Wouter als symbolisch cadeau een op een voetstuk prijkende duim. In zijn afscheidsspeech gaf Wouter aan dat hij een zeer prettige tijd heeft gehad bij Verpakken, waarbij hij met zijn collega's veel projecten heeft uit gevoerd. Soms ging dat gepaard met de nodige emoties. Wouter liet ook een 'nalatenschap' achter voor Verpakken. "Om tijdig en juist doelstellingen te kunnen realiseren, is het in de hectiek van Verpakken belangrijk dat de gestelde target altijd helder en duide lijk in zicht blijft", aldus de vertrekken de rayonmanager. Hij overhandigde Ed daarbij een kleine vuurtoren, omdat deze al eeuwenlang voor schippers een helder baken is om heelhuids in de haven terug te keren. Als we deze 'vuurtoren' niet uit het oog verliezen, zal het volgens Wouter goed komen met het realiseren van onze doelstel lingen. Wouter, bedankt voor je jarenlange inzet en collegialiteit en veel succes in je nieuwe functie! Het Verpakken Team WAS DORST'

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2002 | | pagina 6