Implementatie Smartt Ingrid Keydeniers 25 jaar bij Heineken I Ondernemingsraad Zoeterwoude Heineken Nederland Supply Heineken Leven in de Brouwerij - Nieuwsblad voor de Brouwerij Zoeterwoude Or In nummer 143 van Leven in de Brouwerij heeft u al iets kunnen lezen over Smartt, het nieuwe Warehouse Management Systeem van DCS Binnenland. Inmiddels is het implementatieplan klaar en goedgekeurd door de OR DCS. Bij de kick-off van Smartt in februari dit jaar zijn verschillende taakgroe pen in het leven geroepen om de invoering van het WMS-project in goede banen te leiden. Zij moesten het voorbereidend werk doen. Een van deze taak groepen kreeg de naam 'Organisatie Verandering' en had als doel de veranderin gen in de organisatori sche structuren uit te wer ken en concreet invulling te geven. zaten ook mensen in vanuit P&O, de teamleiders en medewerkers uit de ploegendienst, ledereen in de taak groep had zodoende zijn eigen belangen te behartigen, zijn eigen invalshoeken. Al die verschillende standpunten vroegen soms veel cre ativiteit om ze samen te brengen tot één gemeenschappelijke visie. Maar het eindresultaat zoals dat er nu ligt, heeft hierdoor draagvlak bij alle betrokkenen. Eigen belangen In deze taakgroep zaten zes perso nen met elk hun eigen achtergrond: Maarten Timmer had zitting als pro jectleider, namens de OR was Wim van Antwerpen afgevaardigd, en er fe^ Een aanvankelijk leeg prikbord was al snel II behangen met talloze WM gele plakbriefjes, waarop Br ieder zijn eigen invulling van het verhaal kon aange ven. Hoe moesten de nieuwe functieprofielen eruit zien? Wie moest in welk cluster worden inge deeld? Hoeveel clusters zouden er sowieso komen? Dergelijke vragen werden door alle leden van de taak groep kritisch bekeken en beant woord. Het afstemmen van al deze opties was een aardige klus, maar omdat de OR er van begin af aan bij betrokken was, is het eindresultaat straks in principe gewoon een hamerstuk. Het grote voordeel van onze werkwij ze is dat we enerzijds draagvlak heb ben onder alle betrokkenen, terwijl anderzijds al enkele maanden vóór de 'go-live' van Smartt op 1 februari 2003 het complete concept is uitge werkt. En dat met de zekerheid in het achterhoofd, dat de eindversie van het concept eigenlijk al helemaal bekend is bij de OR, zodat het bin nenkort gewoon zal worden goedge keurd. Tot aan de invoering van Smartt hou den we jullie op de hoogte. Wim van Antwerpen, voorzitter OR DCS Omdat Ingrid Keydeniers 25 jaar in dienst van Heineken was, heeft zij op 17 oktober een gouden ketting met hanger ontvangen. Op de kamer van Fred Holvast kregen Ingrid en andere genodigden tijdens de jubileumvie ring een plakje kastanjecake en een kopje koffie. Ingrid is 25 jaar geleden bij Heineken begonnen als terminalis- te in Rotterdam. Via een aantal omzwervingen is Ingrid vorig jaar oktober in Zoeterwoude terechtgeko men, waar zij momenteel werkzaam is als medewerkster van het Order- management Team van het Heineken USA-team. Vrijdag 8 november is Ingrid getrouwd en momenteel geniet zij van een heerlijke huwelijks reis. Remco Schram, Order Management Team DCS Export Nederland Supply V i >>f (Si

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2002 | | pagina 5