Nieuwe luifel voor moutaanname 7 j§ 4 ml iilip Activiteitenkalender 25 jaar in dienst Feestje! -«I Heineken 3 Leven in de Brouwerij - Nieuwsblad voor de Brouwerij Zoeterwoude Het zou allemaal wat anders wor den. Het budget was geen jubileum budget en niet alle organisatie onderdelen zouden meedoen. Maar... het zou in ieder geval wel leuk worden! Met spanning hebben velen ditmaal het Heineken-feest 'nieuwe stijl' afgewacht. De organisatie was in handen van een gezelschap dat kan bogen op een feestelijke reputatie. De opdracht waarmee men aan de slag moest: 'low budget high fun', een geweldige uitdaging dus! En het resultaat...? Een perfecte organisatie, een evenzo goede afloop en een sfeer van plezier, passend bij het Heineken-gevoel. Het is geweldig om op zo'n avond alle medewerkers zo veel plezier te zien hebben. Het is geweldig dat we bij een bedrijf werken waar dit tot de mogelijkheden behoort! Hierbij nogmaals: feestcommissie, BHV, brandweer, bewaking en EHBO, bedankt voor dit prima stukje werk! En feestgangers: bedankt voor deze unieke avond! Wilbert Raaijmakers Enige tijd geleden was bij de kiepbewe- ging van een vrachtwagen de mout- trailer geraakt en zwaar beschadigd. Kennelijk had de chauffeur niet hele maal goed opgelet, zodat de kiepbak te hoog kwam en daarbij in botsing kwam met de luifel. Dit komt deels ook door dat de kiepbakken op vrachtwagens tegenwoordig langer zijn dan voor heen, en daardoor bij het kiepen hoger de lucht in steken. Wellicht was de chauffeur in kwestie dit even vergeten... De luifel is inmiddels vervangen en meteen ook verlengd, zodat nu voortaan de trailers helemaal onder de lui fel kunnen staan. Voorheen stak de trailer een stukje onder de luifel uit, waardoor bij regen val de laadbak nat werd en het regen water langs de laadbak naar beneden liep... rechtstreeks onze losput in! Ook dat probleem is nu dus verholpen. Jaap de Boer, rayonmanager Brouwen 11 december Brouwerijbiertje 15.00 -17.00 uur in hal Bedrijfskantoor 1 december C.A.M. Duivenvoorden Opleidingen R.F. Main Verpakken 5 december C.J.M. van Etten Verpakken Nederland Supply

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2002 | | pagina 3