Woensdag 20 november: Donderdag 21 november: Vrijdag 22 november: Zaterdag 23 november: Zondag 24 november: Maandag 25 november: Dinsdag 26 november: Woensdag 27 november: Donderdag 28 november: Vrijdag 29 november: Zaterdag 30 november: Zondag 1 december: Maandag 2 december: Dinsdag 3 december: Woensdag 4 december: Kip Bonne Femme Ajam pedis met ketjapsaus, sambalboontjes, mie en kroepoek Lekkerbekje, gekookte of gebakken krieltjes, twee sauzen en wortelen/peultjes Fialve kip, broccoli, Vlaamse friet met frietsaus en pindasaus Moussaka en tzatziki Zeeuwse rijsttafel met jus Lasagne Bolognese en salade Spare-ribs met knoflooksaus, gekookte of gebakken krieltjes en appelmoes Nasi goreng, kippenpootje met pindasaus, gebakken ei, atjar en kroepoek Visstoofschotel, rijst met tomatensaus Warm vlees met pindasaus, frietjes met frietsaus en rauwkost Twee enchilladas en witte koolsalade Andijviestamppot met spekjes en jus en een rundergehaktbal Varkensreepjes met tagliatelle en Italiaanse salade Karbonade, tuinbonen met spekjes en gekookte aardappelen U ziet twee foto's afgebeeld van het plafond bij Verpakken. Het verschil zal voor iedereen duidelijk zijn: op foto 2 hangt direct onder het plafond een net. Wellicht vraagt u zich af: "Waarom hangt dat net daar nu al ruim een half jaar?" De reden is eenvoudig: dit net is opgehangen voor de veiligheid van de medewerkers die daaronder en daar boven moeten werken. Normaal wordt boven het plafond niet gewerkt, nu echter wel, omdat het ventilatiesys teem wordt vervangen. Bij deze werk zaamheden is het zeker niet uitgeslo ten dat er iets naar beneden valt, omdat de oude ventilatiekanalen moeten worden verwijderd. Ondanks de protesten van diverse medewer kers (omdat het te donker op de lijn zou worden) en van de controllers (vanwege de kosten) is besloten dat er toch netten moesten worden opge hangen, omdat dit absoluut noodzake lijk is voor de veiligheid. Dat dit een goed besluit was, blijkt wel uit het feit dat er diverse materialen in het net lagen die anders naar bene den waren gevallen. En zonder net was misschien het hoofd van een medewerker van Verpakken geraakt. Van één medewerker staat vast dat hij het zeer nuttig vond dat de netten er hingen, omdat deze medewerker op 26 september bij het verwijderen van een ventilatiekanaal misstapte en naar beneden viel. Gelukkig kwam hij in het net terecht, waar hij - geschrokken - wat bleekjes maar verder ongedeerd door de brandweer uit zijn benarde positie werd bevrijd. Zo ziet u maar weer dat het Oudhol landse spreekwoord: 'De kosten gaan voor de baat uit' nog steeds van toe passing is. Bart van Eunen

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2002 | | pagina 2