149 Officiële opening 'Colonne 62' 21 november 2002 Jaargang 6 Nieuwsblad voor de Brouwerij Zoeterwoude Heineken 1 Officiële opening 'Colonne 62' 2 Foto van de Maand 3 Nieuwe luifel voor moutaanname 4 Personeelsfeest 9 november Implementatie Smartt Afscheid Wouter van Heeren Afdelingsdag Brouwen Grootschalige BHV-oefening In een vorig nummer van Leven in de Brouwerij kon u lezen dat de vernieuwde Colonne 6, ook wel Colonne 62 genoemd, werd omgebouwd en aangepast voor de verwerking van de 71-centiliter 'keg-can'. Ook stond in dit artikel opgesomd wat er allemaal voor nodig was om dit te realiseren. Heel veel mensen hebben grote inspanningen gedaan om deze klus te klaren, zowel intern als extern. Van bijna niets, slechts in de vorm van een ideetje, in bijna negen maanden tijd realiseren dat het gereed product in de USA op de plank stond. Een pro ject waar iedereen die eraan heeft meegewerkt, met recht trots op mag zijn. In de periode tussen het klaren van die klus en de officiële opening van de colonne, hebben we de pijplijn naar Amerika gevuld door in etappes enkele honderdduizenden trays te produceren en te verschepen. Bijna alle mensen die werkzaamheden heb ben verricht voor de (deels) nieuwe exportcolonne, waren vrijdag 1 november aanwezig op de receptie die was georganiseerd rondom de officiële opening. De opening werd verricht door Frans van der Minne, algemeen directeur van Heineken USA. Daarbij werd symbolisch een 'king-size keg-can' overhandigd, voor zien van een mooie koperen plaat met inscriptie. Uit de toespraak van Frans van der Minne konden de aanwezigen aflei den dat het goed zit met de introduc tie en bijbehorende verkopen en prognoses voor deze nieuwe bus. De verkopen zitten op dit moment zelfs ruim zestig procent boven ver wachting. Onder het genot van een hapje en een drankje werden de ervaringen nog eens met elkaar uitgewisseld. De aanwezigen waren het er met elkaar over eens, dat wat aanvankelijk leek op een 'mission impossible', toch is omgetoverd tot een succes dat alleen nog maar groter kan worden. Namens het projectteam, Fred van den Heuvel, teamleider Verpakken, Colonne 6 Nederland Supply

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2002 | | pagina 1