Praktijktoets Kwaliteit naar de Lijn bs Pieter Pils voor Guus van Rheenen r- 4 De praktijktoetsen Kwaliteit naar de Lijn van Verpakken vonden plaats tussen 14 en 25 oktober. Opleidingscoördinatoren, kwaliteits coördinatoren en de afdelingen BTD en Technologie hebben met elkaar de schouders onder dit karwei gezet. Om de aangemelde kandidaten ver antwoord te toetsen, was er naast de opleidingscoördinatoren ook steeds een materiedeskundige aan wezig. Er werd zowel in de VKWD- ruimte van Verpakken, als in de labo ratoria en op de lijn getoetst. Voor veel kandidaten was het spannend. Want ook al is het je dagelijkse werk, het is toch anders als er gedurende de toetsen twee mensen over je schouder meekijken. De toetsing was voor twee groepen van belang. Allereerst voor de mensen die door hun teamleider waren aangemeld om op alle kwali teitsbepalingen te worden getoetst. Bij hen ging het om de afronding van de opleiding, waaraan zij eind vorig jaar al hadden deelgenomen. Op deze manier hopen we de kwali teit in de teams te borgen. Daarnaast waren er ook kandidaten die zojuist hun werkplektoets over de vuiler, de etiketteer of de pas teur achter de rug hadden en het bijbehorende kwaliteitsstuk nog moesten doen. Met deze toetsen is een inhaalslag gemaakt, zodat Kwaliteit naar de Lijn is geïnte greerd in de werkplekopleidingen. <3 Kortom, deze praktijktoetsweken betekenden zowel een einde voor de een als een begin voor de ander. Een goed begin, want van de dertig getoetste kandidaten zijn er maar liefst 27 geslaagd. Proficiat! Ook wil ik degenen die deze toetsen door hun enorme inzet en flexibiliteit tot een succes hebben gemaakt, harte lijk bedanken! Piet Hagenaars, Opleidingen Veertig jaar geleden trad Guus van Rheenen, onderhoudstechnicus van de Onderhoudsgroep Brouwen WTB, in dienst van de Amstel Brouwerij in Amsterdam. Guus werkte tot novem ber 1981 bij Amstel, waarna hij zijn geluk ging beproeven bij Horeca Technische Dienst als monteur in de regio Groningen, Friesland en Drenthe. Dit was echter van korte duur; in 1982 werd Guus monteur Werktuigbouw op de Zoeterwoudse Brouwerij. Zijn jubileum werd 14 oktober in de pauzeruimte van de Onderhouds groep gevierd en belicht door Marien Kakebeeke, directeur Supply Chain Management. Deze ging in zijn persoonlijke speech in op de loopbaan van Guus en op zijn per soonlijke kwaliteiten, waarbij orde en netheid bovenaan staan. Hoogtepunt voor Guus was de uit reiking van Pieter Pils door Marien Kakebeeke, het beeldje dat ter gele genheid van een 40-jarig jubileum wordt uitgereikt. De partner van Guus werd in het zonnetje gezet met een mooi boeket bloemen. Van zijn collega's ontving Guus een envelop met inhoud. Guus, namens de collega's nogmaals van harte gefeliciteerd met dit 40-jarig jubileum. Tjeerd Rozema, teamleider Onderhoudsgroep Brouwen WTB

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2002 | | pagina 4