Chris Bos 25 jaar bij Heineken Piet Dijkhuizen 25 jaar bij Heineken VAST Werken in de OR DCS Heineken Nederland Supply 3 Leven in de Brouwerij - Nieuwsblad voor de Brouwerij Zoeterwoude Regeren is vooruitzien. In de afgelopen maand is gebleken dat dat niet altijd meevalt, zelfs al heb je nog zo'n klinken de verkiezingsoverwinning behaald. We gaan in januari weer naar de stem bus. Dit herinnert mij eraan, dat er begin volgend jaar ook weer verkiezingen voor de OR zijn. Dat betekent dat er nu kandidaten worden gezocht. Graag roep ik iedereen op hierbij een ogenblik stil te staan. Ik ben er namelijk van overtuigd dat een goede OR voor DCS noodzakelijk is om de plannen die we voor de komende driejaar hebben gemaakt, uitgevoerd te krijgen. Voor mij is het uiterst waardevol om samen met de OR regelmatig te kunnen over leggen over hoe wij ervoor kunnen zor gen, dat onze 'customer service' en 'efficiency' beter is dan die van onze concurrenten. Een goede bezetting van de OR, zowel qua aantal als kwaliteit, is daarbij essentieel. Ik realiseer mij, dat werken in de OR veelal een extra belasting voor jezelf betekent. En als je afwezig bent door je OR-werkzaamheden, moeten collega's vaak deels jouw werk oppakken. Bedenk evenwel dat de OR een plek is waar over de toekomst van DCS wordt gesproken, waardoor je in staat wordt gesteld je horizon te verbreden. Door extra cursussen en trainingen te doen, ontwikkel je jezelf en krijg je een brede re blik op de toekomst. Laten we ervoor zorgen, dat er bij deze verkiezingen vol doende en goede kandidaten zijn uit alle geledingen van DCS! Fred Holvast Chris Bos, onderhoudsengineer PA/PI, was 1 oktober 25 jaar bij onze brouwe rij in dienst. Het jubileum '25 jaar wer ken bij Heineken' gaat nooit zomaar voorbij. Dit heeft Chris dan ook gemerkt. Op 8 oktober werd de hierbij behorende gouden speld door Dini Bouwmeester bij Chris opgespeld. Dit alles onder toeziend oog en vooral geestelijke steun van de collega's, die zich de koffie met gebak goed lieten smaken. Jaap van Puffelen, Brouwen/Energie Piet Dijkhuizen krijgt zijn jubileumspeld opgespeld door Dini Bouwmeester Piet Dijkhuizen, medewerker Financial Control van de subunit Brouwen, was 1 mei 25 jaar in dienst bij Heineken. Omdat Piet op deze datum aan het revalideren was, hebben zijn directe collega's zijn jubileum informeel gevierd bij Piet thuis in Katwijk. Daarom was het 1 oktober de hoogste tijd om de viering op formele wijze over te doen. Tijdens een gezellig samenzijn met koffie en gebak kreeg Piet de wel verdiende speld, envelop en felicitaties uit handen van Dini Bouwmeester. Frank Stultjens, subunit Brouwen

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2002 | | pagina 3