Afscheid van Gert Jan van Assen en Cok van Boheemen Woensdag 6 november: Donderdag 7 november: Vrijdag 8 november: Zaterdag 9 november: Zondag 10 november: Maandag 11 november: Dinsdag 12 november: Woensdag 13 november: Donderdag 14 november: Vrijdag 15 november: Zaterdag 16 november: Zondag 17 november: Maandag 18 november: Dinsdag 19 november: Woensdag 20 november: Karbonade, tuinbonen met spekjes en gekookte aardappelen Ajam pangang, gebakken rijst met atjar en kroepoek en een gebakken ei Gebakken mosselen met twee sauzen, gebakken aardappelen en Mexico-mix Stoofvlees Tirolienne en Vlaamse friet met frietsaus Kippenbout, witte rijst en ratatouille met Stroganoffsaus Tartaartje, gekookte aardappelen met jus en spinazie a la crème Kipkerrie, witte rijst en doperwten Fussili tricolore Bolognese en salade Bami goreng met pindasaus, kippenpootje, gebakken ei, atjar en kroepoek Kibbeling met ravigotesaus, aardappelpuree, twee röstirondjes en salade Broodje hamburger met frietsaus Twee kipschnitzels met mayonaise, curry en uitjes, twisters en appelmoes Hutspot met jus en een sukadeiapje Holsteinerschnitzel, gekookte aardappelen met jus en bloemkool met saus Kip Bonne Femme Twee leden van de bedrijfsleiding, te weten Gert Jan van Assen en Cok van Boheemen, namen 25 oktober afscheid van de brouwerij. Tijdens een gezellige borrel sprak Wilbert Raaijmakers beide heren toe. Na vier jaar hoofd BTD te zijn geweest, gaat Gert Jan van Assen 'het brede voor het smalle' verruilen: hij wordt verant woordelijk voor het technologische gedeelte van een nieuw tapsysteem. Dit is een grote uitdaging voor Gert Jan. Onder zijn leiding bij de BTD zijn er grote stappen gezet ter verbetering van de productkwaliteit. Er is vormgegeven aan het kwaliteitssysteem en mede dankzij hem is het onze brouwerij steeds weer gelukt om aan allerlei nieu we wettelijke eisen te voldoen. Na 2,5 jaar unit controller te zijn geweest bij onze brouwerij, vertrekt Cok van Boheemen naar onze brouwerij Brasserie de Bourbon S.A. op lie de la Reunion. De afgelopen weken heeft hij bewezen niet alleen goed te zijn in beta len, maar ook in talen. Cok heeft name lijk de Franse taal moeten leren, want dat is de enige taal die daar wordt gesproken. Volgens Wilbert gaat Cok 'van slecht weer naar mooi weer en van een grote brouwerij naar een hele klei ne'. Hij bedankte Cok voor zijn inzet bij het STAR Chain-project en het duidelijk neerzetten van de financiële functie binnen onze brouwerij. "Zo'n gezamenlijk afscheid past goed in het kader van efficiency en kostenbe sparing. Dat scheelt één keer tijd en één keer hapjes", grapte Wilbert tot slot. Of de bedrijfsleiding uitgekeken is op Nederlandse mannen in hun midden is niet duidelijk, maar feit is wel dat Gert Jan en Cok respectievelijk worden opge volgd door een dame en een Belgische heer. Beide heren bedankten alle colle ga's voor de prettige samenwerking en wensten hun opvolgers - die er helaas niet bij konden zijn - veel suc ces toe en spraken de hoop uit dat het ons zonder hen wel gaat lukken om tien miljoen hectoliter bier in één jaar te maken. Frank Stuitjens, subunit Brouwen

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2002 | | pagina 2