Teambuildingsdag voor de Interne Dienst W Cees Bons op weg naar de top. Heineken 7 Leven in de Brouwerij - Nieuwsblad voor de Brouwerij Zoeterwoude overspringen naar een rek en losla ten voor de zweefduik. Jim de Lange (Bewaking) was als snelste boven. Na de lunch stond boogschieten op het programma. De echte 'Robin Hoods' schoten er flink op los. Tussen de bedrijven door hebben we nog 'even' in een recordtijd de stormbaan gedaan. Er moest een kist mee met een rauw eitje erin, dat heel moest blijven, anders kreeg je strafpunten. Resultaat: iedereen kreeg strafpun ten. De vermoeiende maar leuke dag werd afgesloten met een barbecue. Om negen uur waren we weer thuis, om te genieten van de spierpijn. Leo de Vogel, Bedrijfsrestaurant ledereen van de Interne Dienst verheugde zich er al weken op: de teambuildingsdag in Hulshorst. De eerste groep ging 21 september en een week later was de tweede groep aan de beurt. Omdat de service van de Interne Dienst moest doorgaan, konden we helaas niet allemaal tegelijk. In Huls horst werden wij verwelkomd door onze begelei der. Echt rustig een bakkie doen was er niet bij, want de jeeps stonden al kiaar voor de survivalrit. Het terrein bestond uit een bagger- plas met wat hobbeltjes en een berg je. ledereen 'vloog' over het terrein (de één wat logger dan de ander) en zonder veel omwegen haalden wij allemaal de finish. Hierna maakten we een toer op een quad. De snel heid van de quad viel sommigen tegen, maar er was ook iemand die de snelheid onderschatte. Die heeft de quad dan ook aan de onderkant bekeken. Het rijden op de powerturn, een voertuig met twee onafhankelij ke motoren, was ook een uitdaging. Deze bestuur je met twee personen. Als één van de twee teveel gas geeft, vliegt de powerturn meteen de strui ken in. Hierna beklom een aantal mensen nog even de steile wand. Cees Bons stond al snel tegen de wand en haalde de top. ledereen vond het inmiddels wel tijd voor de lunch, maar er stond nog een onder deel op het programma: een boom stam van zes meter hoog beklimmen. Jordan Key (Bedrijfsrestaurant) ging als eerste omhoog en stond er na een paar tellen bovenop. Nog even Arco van lepenburg (links) en John Roes op de stormbaan Nederland Supply

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2002 | | pagina 7