B Mag ik mij even voorstellen... Ontruimingssignalen 11 25 jaar in dienst Heineken 5 Leven in de Brouwerij - Nieuwsblad voor de Brouwerij Zoeterwoude I 1 november D.W. Haasnoot Brouwen Maandag 4 november tussen 12.00 en 12.30 uur worden op heel Brouwerij Zoeterwoude de ontruimingssignalen getest. Dit is een oefening, u hoeft dus niets te ondernemen. Ik ben Taco Zantinge, 44 jaar en sinds 1980 werk zaam bij Heineken. Mijn opleidingsachtergrond is Levensmiddelentechnologie, gevolgd door een post-HBO Bedrijfskunde in 1997. Het grootste deel van mijn Heineken- tijd heb ik bij Brouwen gewerkt. In de periode dat ik bij de BTD werkte, heb ik in 1992 het project 'integratie heider- bierkelder' gedaan en een bijdrage geleverd aan het natte deel van de hui dige fustenlijn. Voorjaar 2001 ben ik bij Verpakken gekomen, in eerste instan tie om de afdeling te helpen het ZOEFF-systeem te borgen. Later ben ik mij gaan bezighouden met andere managementsystemen, zoals het ISO/HACCP-systeem en het actieplan behorend bij de RI&E (Risico Inven tarisatie en Evaluatie). Verder was ik betrokken bij het integratieplan voor de Onderhoudsgroep en Verpakken en bij het integreren van de technologie in de rayons. Ik vond het werk de afge lopen 1,5 jaar bij Verpakken erg leer zaam, maar minder leuk dan operatio neel werk. Sinds 3 oktober ben ik rayonmanager van rayon 3 en daar ben ik heel blij mee! Door mijn vorige activiteiten heb ik een goed overzicht van wat er bij Verpakken speelt en hoe de processen in elkaar zitten. Om meer van het ver pakkingsproces te leren, zal ik regel matig op de colonnes te zien zijn. Mijn eerste grote uitdaging is ervoor te zor gen dat ik niet volgestopt word met vergaderingen, presentaties, rondlei dingen, et cetera. Op de afdeling Brouwen was het contactleggen met de teams eenvoudiger vanwege de Centrale Controlekamer. Bij Verpakken moet ik een manier zoeken om contact te houden met de vloer. In eerste instantie wil ik een keer per week een ochtend meewerken op de stopdag, de ene week op Colonne 5, de andere week op Colonne 7. Omdat ik kwaliteit en veiligheid belangrijk vind, wil ik graag samen met de teams regelmatig kwaliteitsbepalingen uitvoeren en met de ploegen veiligheidsrondes lopen. In de komende maanden hoop ik dat iedereen van rayon 3 mij zo een beetje leert kennen en dat ik meer van het verpakkingsproces te weten kom. Ik ga uit van een langdurige en plezierige samenwerking! Taco Zantinge, rayonmanager rayon 3, Verpakken Nederland Supply

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2002 | | pagina 5