ik mij even voorstellen. 2 Woensdag 23 oktober: Donderdag 24 oktober: Vrijdag 25 oktober: Zaterdag 26 oktober: Zondag 27 oktober: Maandag 28 oktober: Dinsdag 29 oktober: Woensdag 30 oktober: Donderdag 31 oktober: Vrijdag 1 november: Zaterdag 2 november: Zondag 3 november: Maandag 4 november: Dinsdag 5 november: Woensdag 6 november: Kip Bonne Femme Ajam pedis met ketjapsaus, sambalboontjes, mie en kroepoek Lekkerbekje, gekookte of gebakken krieltjes, twee sauzen, wortelen/peultjes Haive kip, broccoli, Vlaamse friet met frietsaus en pindasaus Moussaka, tzatziki Zeeuwse rijsttafel met jus Lasagne Boiognese en salade Spare-ribs met knoflooksaus, gekookte of gebakken krieltjes en appelmoes Nasi goreng, kippenpootje met pindasaus, gebakken ei, atjar en kroepoek Visstoofschotel, rijst met tomatensaus Warm vlees met pindasaus, frietjes met frietsaus en rauwkost Twee enchilladas en witte koolsalade Andijviestamppot met spekjes en jus en rundergehaktbal Varkensreepjes met tagliatelle en Italiaanse salade Karbonade, spekjes, tuinbonen en gekookte aardappelen Mijn naam is Sandor Volwerk. Ik ben 33 jaar, getrouwd en heb een zoon van zes jaar. Sinds december 2001 woon ik in Leiden en fiets nu iedere dag heerlijk naar de brouwerij. In 1987 heb ik voor het eerst ken nisgemaakt met Heineken, toen ik in de schoolvakantie als uitzendkracht bij Verpakken kwam werken. In 1996 kwam ik in dienst bij Heineken als operator van Colonne 1, team D. Na het vertrek van de teamleider in juni 2001, heb ik zijn taken als teamleider ad interim waargeno men. Vanaf februari 2002 ben ik op tijdelijke basis teamleider dagdienst van Colonne 1 geweest. En sinds september werk ik nu in de dag dienst als teamleider van team A en B van de fustencolonne, waar ik het nu al erg naar mijn zin heb en mijn plek heb gevonden. Naast mijn werk studeer ik aan de Landbouw Universiteit in Wage- ningen. In september ben ik begon nen aan het laatste jaar van mijn studie Rurale Ontwikkelingsstudies; een studie die wellicht niet zoveel met Verpakken te maken lijkt te hebben, maar die wel degelijk zeer toepasbaar is. Het gaat om het bestuderen van groepen mensen in organisaties en projecten. Naast mijn werk en studie vind ik het heerlijk om te koken, af en toe hier bij Heineken te tennissen en om met mijn vrouw en zoon eropuit te gaan, de stad in, naar festivals of musea en dergelijke. Ik wil bij dezen graag al mijn collega's van Colonne 1 en RATO 1 bedanken voor de fijne en leerzame tijd. Ik heb het erg naar mijn zin gehad op 'de 1'. Daarnaast speciale dank aan Ruud de Best, die het afgelopen jaar mijn persoonlijke mentor is geweest. Sandor Volwerk, teamleider Colonne 9, Verpakken

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2002 | | pagina 2