Verpakken krijgt internetcafé en vergaderruimte en afscheid van Opleidingen - ."r-r .-V 1 Heineken Leven in de Brouwerij - Nieuwsblad voor de Brouwerij Zoeterwoude Verpakken heeft er iets nieuws bij: een internetcafé. Als gevolg van de bedrijfsvoering ten opzichte van internet is het wereldwijde web straks niet langer op elke computer terug te vinden. Via het internetcafé blijft het web toch toegankelijk voor in princi pe alle medewerkers van Verpakken. Want voor wie internet professioneel gebruikt, is een speciaal workstation geplaatst - compleet met scanner, kleurenprinter, cd-speler, cd-writer en USB-poorten voor bijvoorbeeld digita le camera's. Door middel van de per- soneelspas is toegang te verkrijgen tot de nieuwe ruimte, die zich bevindt in Geb. 24/1.1.30. Ook het Verpakken Team kreeg iets nieuws, en heeft vanaf heden de beschikking over een eigen VT-verga- derruimte (Geb. 24/1.1.27). Voorheen moest vaak worden uitgeweken naar het BK. Dit was niet ideaal en daarom is een nieuwe vergaderruimte inge richt. De beschikbaarheid van deze ruimte is voor een ieder op te vragen via de groepsagenda 'VT-vergaderruimte'. Reserveringen lopen via het secreta riaat van Verpakken. Namens Verpakken, Manon van Veenendaal Na vier jaar samenwerken namen opleidingsman Tony Wegewijs en zijn collega's van Opleidingen 3 september afscheid van elkaar. Er werd een dagje uit van gemaakt met diverse interessante bezoeken. Voor Tony was alles een verrassing... Het eerste bezoek brachten we aan onze glasfabriek Heye in Moerdijk. We werden ontvangen door de manager die ons over alle ins en outs van het bedrijf vertelde. Hierna kregen we een rondleiding, wat voor Tony weer een moment was om zijn kennis op te vijze len. Van glasscherf tot groene fles; een fantastisch proces. Vervolgens gingen we naar het Trappistenklooster in Berkel Enschot. We waren benieuwd hoe de monniken hun bovengistend gerstenat brouwen. Deze broeders waren echter geen broeders, maar medewerkers van Bavaria. De slogan "Zo, nu eerst een Bavaria" kreeg voor ons een heel ande re dimensie. Als verrassing voor ieder een gingen we vervolgens naar een prachtige wijngaard. Elke uitleg op onze vragen verried dat hier met liefde een fantastisch vak wordt uitgeoefend. Tijdens de rondleiding toetsten wij de antwoorden op waarheid met het proe ven van vergist druivensap. Onder een gezellige overkapping en onder het genot van diverse andere 'sappen' merkten we niet veel van het echte Nederlandse noodweer. Tijdens de bar becue kreeg Tony als afscheidscadeau een fraaie reiskoffer. Tony had ook voor ons een verrassing in petto: een verhaal in dichtvorm waarin hij iedereen in een paar woorden kenschetste. Tony, het ga je goed. We hopen dat jij in je nieuwe baan bij Packaging Operations (HTS), tijdens een dienstreis naar een mooi eiland, nog eens terug denkt aan de vier jaren bij Opleidingen. Collega's van Opleidingen Johan Messemaker, Ed van Dorp en Richard Bokma in de VT-vergaderruimte Medewerkers van Opleidingen tijdens het bezoekje aan een prachtige wijngaard... Nederland Supply

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2002 | | pagina 7