Qr Tony Wegewijs verlaat Productie Afscheid van Verpakken... Parkeerproblematiek op brouwerijterrein uitzondering. Waar hij echt altijd bekend om zal blijven, zijn z'n kleurrijke opleidingsmatrices vol met macro's en flitsende PowerPoint-sheets, want pre senteren kon hij als de beste. Tony is trekker en steunpilaar geweest bij het opzetten van de nieuwe opleidingsafde ling. Met name 'Operator 2000' kan worden beschouwd als zijn kindje. Dankzij hem, de opleidingscoördinato ren en schrijvers, wordt nu professio neel opleidingsmateriaal gebruikt. Tijdens Tony's afscheid van Verpakken sprak Leen Noort namens de oplei dingscoördinatoren nog een dank woord. Alle veren die Leen bij Tony (Colonne 51) in de welbekende plek wilde steken, werden gelukkig samen gehouden door een stuk linnen (ook wel een kussen genoemd) met daarop de tekst: 'Leren is werken, is leren, is wer ken, et cetera.' Tot grote verrassing van Tony en het publiek kwam er tot slot nog een muzikale toegift van Tony zelf. Want aan het publiek en aan Tony werd een tekst uitgedeeld en Tony kreeg ook een gitaar in zijn handen. Met waterige ogen en trillende stem (en gitaar) zong hij z'n oud-collega's toe: "Doosje hier, kratje daar, bij Verpakken. In mijn hart, voor altijd, bij mij." Dit op de melodie van Obladi Oblada van de Beatles. Tony, namens ons allen bedankt en veel succes bij Packaging Operations van HTS. Collega's van Verpakken "Tony, onze ex-bedieningsman, -instructeur, -groepsleider, -teamleider, -ISO-coördinator team leiderdagdienst en huidige opleidingsfunctionaris gaat Productie na bijna negentien jaar verlaten." Zo begon 18 september de afscheidsspeech van Wouter van Heeren namens de afdeling Verpakken. Tony staat bekend als iemand die veel ballen tegelijkertijd in de lucht kan hou den. De gedrevenheid en snelheid waar mee hij de zaken aanpakt, is bijzonder. Zo flitste hij als groeps- en later als teamleider al heen en weer tussen het natte en droge gedeelte van Verpakken. Rondjes van 3 a 4 minuten waren geen Ondernemingsraad Zoeterwoude Heineken Nederland B.V. Voor de bouw van Apolloblok 5 ontvin gen wij 3 juli ter advisering een investe- ringsaanvraag. Deze aanvraag is in verschillende commissies behandeld. Wij zijn enthousiast over de groei van de exportmarkt en konden Wilbert Raaijmakers dan ook meedelen geen bezwaar te hebben tegen de investering, hebben wij benadrukt dat dit positieve advies geen betrekking heeft op de vervangende parkeer ruimte. Over de parkeerproblematiek is uitdrukkelijk afgesproken dat er geen besluiten worden genomen zonder advies van de Ondernemingsraad. Er is een ad hoc-commissie ingesteld, die bin nenkort met Wilbert Raaijmakers in gesprek zal treden. In het Arboteamoverleg is tevens gesproken over het tijdelijke parkeerter rein bij de containerwisselplaats. Medewerkers lopen na het parkeren van hun auto dwars over het EVM-terrein, waardoor een zeer onveilige situatie ontstaat. Er wordt actie ondernomen: er wordt een duidelijke, veilige looproute aangegeven door middel van markerin gen en borden. OR Zoeterwoude

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2002 | | pagina 6