146 Eerste paal geslagen voor Apolloblok 5 Nieuwsblad voor de Brouwerij Zoeterwoude 9 oktober 2002 Jaargang 6 Heineken I in ae Brouwerij 1 Eerste paal geslagen voor Apolloblok 5 2 Centrale Dosering Hulpstoffen 3 Veiligheid: rondje van de zaak 4 Hei-Time: vragen en antwoorden 5 Profiel: Fons Koolbergen 6 Tony Wegewijs verlaat Productie 7 Verpakken krijgt internetcafé en vergaderruimte 8 Leveranciers op bezoek bij Heineken Om de verwachte productiegroei in de komende jaren aan te kunnen, krijgt Brouwerij Zoeter woude een extra Apolloblok met achttien tanks. In nummer 144 van Leven in de Brouwerij kon den jullie hierover al iets lezen. De eerste paal zit in de grond Dinsdag 24 september, drie weken na de officiële aftrap, was het dan zover: de eerste paal werd de grond ingeslagen. Omdat de bouw van Apolloblok 5 voor Brouwen een belangrijk uitbreidingsproject is, verrichtte subunitmanager Brouwen, Dini Bouwmeester, de handeling. Helemaal vlekkeloos verliep de fees telijke start niet; op het afgesproken tijdstip bleken er geen heipalen te zijn. Nu zijn we bij Brouwen flexibel en creatief, maar zonder heipaal kunnen ook wij geen eerste paal slaan. Gelukkig bracht kort voor de tweede poging een lange vracht wagen de eerste vier palen. Het slaan op zich leek voor Dini een fluitje van een cent. Vooral de eer ste meters vloog de paal de grond in met een snelheid die het ergste deed vermoeden. Halverwege ech ter begon de bodem weerstand te bieden en het laatste stuk ging zelfs zo langzaam dat we het volste ver trouwen hebben dat de Apollo's rechtop blijven staan. Ter afsluiting van de feestelijkheden was er koffie met gebak en een woord van Dini waarin zij onder meer het projectteam en de afde ling succes wenste met dit project. Jaap de Boer, rayonmanager Brouwen De eerste paal is eindelijk aangekomen Nederland Supply De aanwezigen keken aandachtig toe

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2002 | | pagina 1