Nieuwe vrachtwagen voor Dirk van Duijvenbode De redactie: Karin Jansen (Brouwen) tst. 7407, Frea Lodewijk (P&O) Het redactieadres: Esther Tops en Menno Middelkoop, BK 2.17, Z/Wou. tst. 7065, Esther Tops (Lasswell Communication Events) tst. 7074 of E-mailadres Zoeterwoude: Leven in de Brouwerij 06-22502578, Menno Middelkoop (Lasswell Communication Events) De inleverdatum Het volgende nummer van Leven in de Brouwerij komt tst. 7074 of 06-10905631, Manon van Veenendaal (Verpakken) tst. 7216, uit op 9 oktober. Teksten en foto's kunnen tot en met vrijdag 27 septem- Carola Verkerk (Interne Dienst Bedrijf) tst. 7221. ber worden ingeleverd. Na het spetterende feest van 2000 in de Groenoordhallen begonnen de voorbereidingen voor het personeelsfeest nieu we stijl; elke werkmaatschappij moest nu zijn eigen feest organiseren. Voor de Brouwerij Zoeterwoude was dit niet zo'n grote uitdaging, want we hadden al een organisatiecommissie die echt niet wakker ligt van een feestje voor een paar dui zend man. Vanaf het begin van de voorbereidingen was er een samenwerking met DCS Zoeterwoude. Gaandeweg kwamen de andere Zoeterwoudse werkmaatschappijen er ook bij, zodat we nu van een echt Zoeterwouds feest kunnen spreken. Omdat er dit jaar dus beduidend minder feest gangers zijn dan voor heen, hebben we helaas lang niet zoveel budget als voor het vorige feest. Het wordt natuurlijk geen kinderpartijtje, maar we moeten roeien met de riemen die we hebben. Een paar dingen kunnen we vast aan onze colle ga's melden: het feest vindt plaats op 9 novem ber in Zoeterwoude, we hebben volop eten en drinken, maar geld voor Golden Earring is er helaas niet. De feestcommissie 111 I I - Vol trots toont Dirk van Duijvenbode, terrein chauffeur van de Bedrijfsservice Dienst, zijn nieuwe vrachtwagen uitgevoerd in Heineken- uitstraling. Wij hopen dat hij vele jaren met plezier in zijn nieuwe vrachtwagen zal rijden. Medewerkers Bedrijfsservice Dienst

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2002 | | pagina 6