Amar El Hani 25 jaar bij Heineken Meld storing aan kopieermachine bij ServicePunt Nigeriaanse collega's bij Brouwen goring/ 8004 Heineken Nederland Supply 5 Leven in de Brouwerij - Nieuwsblad voor de Brouwerij Zoeterwoude Amar El Hani krijgt de felicitaties van Frans Glavimans Amar El Hani was midden in de zomer, namelijk 1 augustus, 25 jaar in dienst bij Heineken. Hij begon in de Bottelarij in Amsterdam. In 1988 ging hij naar Zoeterwoude om voor de afdeling Verpakken te werken. Een jaar later kwam hij bij de afdeling Bouwkunde, wat toen nog Intern Onderhoud heette. Amar heeft 3 september, in de keet van de bouwkundige afdeling, zijn speld ontvangen uit handen van Frans Glavimans. Uiteraard onder het genot van een heerlijk kopje koffie met gebak. Later op deze dag gingen Amar en zijn collega's nog een borreltje drinken om zijn 25 Heineken-jaren te vieren. Bouwkunde Het komt altijd ongelegen. Je wilt ergens een kopietje van maken, omdat zometeen die ene vergadering begint. En ja hoor... alsof ze het erom doen! Het kopieerapparaat heeft last van een storing! En jij dus ook, want het kopietje blijft achterwege. Lastig... In zulke gevallen raad ik jullie aan het ongemak even te melden bij ons ServicePunt, via toestelnummer 8004. Een maitje aan het 'ServicePunt' is ook goed. Als je daarbij de informatie van de gele sticker op het kopieerapparaat in kwestie vermeldt, gaan wij vervol gens voor je aan de slag. Meldingen Bel bij storing of mail "ServicePunt" Vermeld altijd onderstaand nummer F 461 gedaan voor 11.00 uur worden door Document Services nog voor 12.00 uur behandeld en indien mogelijk herstel len wij de storing zelf. Mocht dat niet lukken, dan komt er binnen acht uur een technicus van Xerox. Tijdelijk plaat sen wij een bordje op de machine met de melding: 'Deze machine heeft een storing; er wordt aan gewerkt'. Meldingen tussen 11.00 en 15.00 uur worden ook dezelfde dag nog behandeld. Alles wat na 15.00 uur binnenkomt, wordt de volgende werk dag in behandeling genomen. Facility Services De teamleiders Brouwen van onze toekomstige brou werij in Enugu in Nigeria. V.l.n.r.: Akin Olaleye, Dele Mowaiye, Rotimi Odukudu, Martin Musah en Elliot Idumwonyi. Heineken is in Enugu, Nigeria, een grote brouwerij aan het bouwen. De verwachtingen over de verkopen daar zijn sterk gestegen en de toekomstige brouwerij wordt een van de modernste in Afrika. De lat is mede daarom ook hoog gelegd en de doelstelling voor de nieuwe brouwerij is 10.000 hectoliter per FTE. Een streven dat ons ook erg bekend voorkomt. Om onze Nigeriaanse collega-brouwers op die uitdagende taak voor te bereiden, kwam begin september een eerste groep van vijf teamleiders Brouwen naar Zoeterwoude om onze technieken, technologieën en vaardigheden te leren. Zij liepen twee weken lang mee in de ploegen van de afdeling Brouwen, afwisselend in vroege en late dienst. Henk Arens, Opleidingen

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2002 | | pagina 5