Plattegrond Brouwerij Zoeterwoude Keep it Clean! Heineken Nederland Supply Leven in de Brouwerij - Nieuwsblad voor de Brouwerij Zoeterwoude Kort geleden werd met veel enthousiasme bij Verpakken een zogenoemde 'Total Clean Out' georganiseerd. Een uitstekend initiatief dat verschillende doelen omvatte. Allereerst natuurlijk een flinke inhaal slag bij het schoonmaken van installa ties, onderdelen en omgeving, die onder 'normale' omstandigheden er wel eens bij inschiet. Maar tevens een gelegenheid voor medewerkers van andere afdelingen om eens op een alternatieve wijze kennis te maken met hun collega's bij Verpakken, waarbij gelijktijdig ook nog aan een stukje HON wordt gewerkt! Dit laatste aspect dient extra onder de aandacht te worden gebracht! Het komt nog te weinig voor dat we binnen de brouwerij ons echt verdiepen in de problematiek van andere afdelingen. Een initiatief zoals deze 'Clean Out' verdient daarom de steun van allen en nodigt uit tot het organiseren van vervolgacties met vergelijkbare doel stellingen. We werken niet alleen aan een nieuwe, hogere standaard op het gebied van HON, we werken ook aan betere samenwerking en dit was een goed voorbeeld hiervan! Wilbert Raaijmakers En de genodigden luisteren... vervolg van pagina 1 "Afscheid van Jan Pieter van Kempen" "Een bijzondere gewaarwording", aldus Wilbert. Ook collega's Corina Hoogeboom en Toine van Beek richt ten, op geheel eigen wijze, een woord tot Jan Pieter, waarin zij iedereen deelgenoot maakten van een aantal van zijn kenmerken. Al met al dank aan een zeer gerespec teerd collega. Namens de collega's, P&O Brouwerij Zoals u gewend bent, verschijnt ieder jaar de vernieuwde plattegrond van onze brouwerij in Leven in de Brouwerij. Aangezien in het afgelopen jaar geen bouwkundige wijzigingen hebben plaatsgevonden, kunt u gebruik blijven maken van uw oude exemplaar. Mocht u toch een nieuwe plattegrond willen, dan kunt u deze afhalen bij Frans Mourits, BK 1.14.

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2002 | | pagina 3