S3 Leo Hengstmengel verlaat Heineken na 32 jaar ?w\ 25 jaar in dienst Woensdag 25 september: Donderdag 26 september: Vrijdag 27 september: Zaterdag 28 september: Zondag 29 september: Maandag 30 september: Dinsdag 1 oktober: Woensdag 2 oktober: Donderdag 3 oktober: Vrijdag 4 oktober: Zaterdag 5 oktober: Zondag 6 oktober: Maandag 7 oktober: Dinsdag 8 oktober: Woensdag 9 oktober: Pitabroodje met shoarma en knoflooksaus, gekruide uienringen en salade Ajam pedis met ketjapsaus, sambalboontjes, mie en kroepoek Schol met ravigote- of cocktailsaus, gekookte of gebakken krieltjes, wortelen/peultjes Half haantje, broccoli, Vlaamse frietjes met pindasaus of mayonaise Moussaka en tzatziki Zeeuwse rijsttafel met jus Lasagne Bolognese en salade Spareribs met knoflooksaus, gekookte of gebakken krieltjes en appelmoes Nasi goreng, kippenpootje met pindasaus, gebakken ei, atjar en kroepoek Visstoofschotel, rijst met tomatensaus Warm vlees met pindasaus, frietjes met frietsaus en rauwkost Twee enchilladas en witte koolsalade Andijviestamppot met spekjes en jus, rundergehaktbal Varkensreepjes met tagliatelle en Italiaanse salade Karbonade, spekjes, tuinbonen en gekookte aardappelen O* Ondernemingsraad Zoeterwoude Heineken Nederland B.V. Leo Hengstmengel nam 12 septem ber na 32 jaar Heineken-dienst- verband afscheid. Leo gaat 10 okto ber met de VUT. De receptie in ont vangstgebouw De Hooiberg werd erg druk bezocht. In een toespraak roem de Wilbert Raaijmakers Leo om de zeer goede kwaliteit van zijn notulen en bovenal om de nauwkeurigheid waarmee hij het OR-archief bijhield. John van Pijpen benadrukte in zijn speech de sociale rol die Leo vervul de. Als medewerkers de OR opzoch ten, kwamen ze vaak bij Leo terecht, die dan direct met zijn werk stopte, naar hen luisterde en hen verder hielp. Hij ontving prachtige cadeaus, veelal geïnspireerd door zijn lust tot reizen. Toen het woord aan Leo zelf was, memoreerde hij zijn loopbaan die hij opvrolijkte met leuke anekdo tes. Tussen het borrelen en kletsen door was er nog een optreden van de bijna voltallige OR die Leo toezong met: "Hij sjouwde van meeting naar meeting, al deden zijn voeten ook zeer", op de bekende wijs van de heil soldaat. Het lied eindigde met de zin "voor ons word je monumentaal". Leo we zullen je missen. Nogmaals bedankt voor alles en geniet van je vrije tijd! Je OR-vrienden 1 oktober P.T. Verhoeven C. Bos Verpakken Brouwen

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2002 | | pagina 2