145 Afscheid van Jan Pieter van Kempen Nieuwsblad voor de Brouwerij Zoeterwoude 25 september 2002 Jaargang 6 Heineken 3 O ->«• - - 1 Afscheid van Jan Pieter van Kempen 2 OR Zoeterwoude 3 Column Raderwerk 4 Hei-Time: tijd om te klokken e we 5 Meld storing aan kopieermachine bij ServicePunt 6 HON: uitslag rookenquête 7 Viviane Vandermeulen neemt afscheid van DCS 8 Personeelsfeest 2002 Jan Pieter bewondert de Inmiddels is het alweer vier jaar geleden dat Jan Pieter het brouw- en verpakkenproces (gedeeltelijk) voor gezien hield en aan zijn nieuwe 'uitdaging' in de brouwerij begon, in de functie van hoofd P&O. Na een afwisselende en kleurrijke periode in de brouwerij heeft Jan Pieter besloten zijn vleugels uit te slaan met als gevolg dat hij inmid dels een kamer in beslag heeft genomen aan de andere kant van de loopbrug. Per 1 september is hij begonnen als hoofd Technologie Verpakken. Wilbert Raaijmakers speecht en Jan Pieter van Kempen luistert met volle aandacht Sinds zijn indiensttreding 15 septem ber 1985 wasjan Pieter van Kempen werkzaam op de Brouwerij Zoeterwoude. Hij begon als groeps leider Verpakken. Een jaar later werd hij benoemd tot wachtchef Verpakken en weer driejaar later vervulde hij de functie van assistent afdelingschef Verpakken. Na tien jaar Verpakken besloot Jan Pieter in januari 1995 de overstap te maken naar de afdeling Brouwen, waar hij drie jaar lang de functie van rayon manager heeft bekleed. Uiteraard wilden wij Jan Pieter niet zomaar laten gaan. Ter gelegenheid van zijn afschfid van Productie werd donderdag 29 augustus een borrel gegeven. Wilbert Raaijmakers herin- nerdê'jan Pieter (en alle aanwezi gen) aan de tijd die zij samen op de brouwerij hebben doorgebracht. Uiteraard kwam hierbij aan de orde dat Jan Pieter tot nu toe een echte productieman is. Ook zijn bijdragen aan de overlegvergaderingen met de OR zullen lang bij ieder blijven hangen door de zin "Wij gaan voor duidelijkheid, niet voor tevreden heid". Natuurlijk waren meer dingen de moeite van het vermelden waard, waaronder Jan Pieters 'casual look'. Een stropdas is aan hem niet besteed (uiteraard kreeg hij er wel één cadeau). Ook komt Jan Pieter altijd op de fiets, wat er soms toe leidde dat Wilbert in overleg zat met Jan Pieter die zich ondertussen aan het omkleden was. vervolg op pagina 3 Nederland Supply

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2002 | | pagina 1