Afscheid van Cor Franck P H 8 r De redactie: Karin Jansen (Brouwen) tst. 7407, Frea Lodewijk (P&O) tst. 7065, Vincent Schakel (Verpakken) tst. 7748, Esther Tops (Lasswell Communication Events) tst. 7074 of 06-22502578, Menno Middelkoop (Lasswell Communication Events) tst. 7074 of 06-10905631, Manon van Veenendaal (Verpakken) tst. 7216, Carola Verkerk (Interne Dienst Bedrijf) tst. 7221. Het redactieadres: Esther Tops en Menno Middelkoop, BK 2.17, Z/Wou. E-mailadres Zoeterwoude: Leven in de Brouwerij. De inleverdatum Het volgende nummer van Leven in de Brouwerij komt uit op 25 september. Teksten en foto's kunnen tot en met vrijdag 13 september worden ingeleverd. Het afscheidsfeestje van Cor Franck, teamleider Projecten EVM, werd op 28 augustus zeer goed bezocht. Zo'n zestig man hadden zich verzameld om Cor uit te zwaaien. Collega's, oud-collega's, leveranciers,het zat al snel vol. Misschien was dit ook wel omdat Cor precies op deze dag jarig was. Dubbel feest dus. De entree van Cor ging dan ook gepaard met een luid applaus. Zijn teamgenoten gaven hem enkele cadeaus en Ed van Willegen luisterde het gebeuren op met een korte speech, waarin hij de loopbaan van Cor Franck beschreef en hem bedankte voor zijn bij drage gedurende de afgelopen 28 jaar. Zo trad Cor in 1974 bij Heineken in dienst als groepsleider Verpakken. In 1985 werd hij benoemd tot wachtchef Interne Dienst, maar tussendoor werk te hij ook nog tijdelijk als chef Bedrijfskantine. Met name hiermee oogstte Cor veel waardering. Een citaat uit die tijd luidt: "Zonder directe erva ring in horecamanagement heeft de heer Franck een en ander toch op enthousiaste en bekwame wijze gedaan. Mede hierdoor is de aanzet gegeven om de Bedrijfskantine qua personele bezetting en organisatie kwalitatief naar een hoger niveau te brengen. Tevens heeft de heer Franck zich gedurende een aantal maanden in dagdienst met de coördinerende taken en de afstemming van de werkzaam heden van de wachtchefs in ploegen dienst beziggehouden. Er is hier spra ke van onder moeilijke omstandighe- Oscar van Rikxoort, Wim van de Plas en Aad Kruijer, luisterden aan dachtig toe. De aanwezigen, onder wie Simon Bouwmeester, Joop Kompier, Hans Seefal, Arie van Dijk, nprn- den maximaal functioneren." Vanaf juni 1991 werkte Cor als wachtchef Magazijnen Intern Transport onder Arie Prins, totdat hij in juni 1995 werd benoemd tot teamleider EVM (sinds 1998 overgegaan in Projecten EVM). Het afscheid viel Cor zwaar, dat was duidelijk te merken tijdens zijn recep tie. Toch heeft hij genoeg interessante hobby's om zich de komende tijd te vermaken. Hij is namelijk gek op het bouwen van modelvliegtuigjes, maar bestuurt zelf ook graag een echte Cessna. Ook heeft hij tegenwoordig een tweede huis in Turkije en kocht een van zijn beide zoons onlangs een zeil boot. Nee, zich vervelen hoeft Cor zeker niet! Namens de collega's van EVM en Verpakken

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2002 | | pagina 8