Hoe HON is jouw werkplek? Ron Huisman 25 jaar bij Heineken Jan Pet 25 jaar in dienst Heineken 7 "Hoe HON is jouw werkplek?" is de tekst op de poster die door de hele brouwerij hangt. Hiermee willen we de aandacht vestigen op het belang van Hygiëne, Orde en Netheid. Inmiddels begint op diverse plekken een schonere brouwerij zichtbaar te worden. Diverse afdelingen zijn enthousiast begonnen. Er is nog een boel te doen voordat we op het gewenste niveau zijn, maar er is al een aantal goede eerste stappen gezet. HON-aandachtspunten: Schoonmaakdagen bij de exportcolonnes van Verpakken op 11 en 12 september. Een schoonmaakdag van Colonne 1 in de week van 15 tot 21 oktober. Voor de medewerkers van Brouwen en Verpakken die de rookenquête nog niet geretourneerd hebben, is het nog mogelijk om deze in te leveren tot 13 september bij de eigen teamleider of bij Toine van Beek (P&O Brouwen) of Henk van derVen (Verpakken). In de volgende Leven in de Brouwerij worden de resultaten gepresenteerd. In de teamruimte van Colonne 7 werd 3 juli gevierd dat Ron Huisman 25 jaar bij Heineken werkt. In het bij zijn van Ed van Willegen, Hugo Verkerke, Corina Hoogeboom, Maarten Plug, Simon Bouwmeester, Frits van Dorp en zijn collega's van de Storingsdienst (Ploeg A) werd onder het genot van koffie, gebak en bonbons voornamelijk gepraat over motoren en dan vooral de trips die Ron met andere Heineken-mede- werkers heeft gemaakt. Hierna was Ed van Willegen aan de beurt om de speld en de niet onbelangrijke brief uit te reiken. Namens alle collega's van Colonne 7: Ron, proficiat! John Stadhouder, Verpakken, Colonne 7 Ter gelegenheid van het 25-jarig jubileum van Jan Pet werden wij dinsdag 9 juli samen met Corina Hoogeboom (P&O) uitgenodigd door Ed van Willegen. We werden ontvan gen met koffie en gebak op het kantoor van Ed. Tijdens de viering werden vooral heden en verleden van Jan Pet besproken. Jan vertelde ons over de stap die hij moest maken van de Verpakken Kwaliteits dienst naar Verpakken. Hij had zich daarover nogal zorgen gemaakt, maar mede door de goede opvang van zijn collega's voelde hij zich al snel thuis. De vrijetijdsbesteding van Jan was lange tijd onderwerp van gesprek tijdens de jubileumviering. Bijvoorbeeld de verhuizingen van Jan en zijn kids. Jan kon hierover zoveel vertellen dat de tijd zo omvloog. Op de valreep moest uiter aard nog wel een passende foto worden geschoten van dit gezellig samenzijn. Robert de Ridder en Frans van Doorn, Verpakken, Colonne 5, Ploeg C Nederland Supply

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2002 | | pagina 7