Auto in de prullenbak? Mag ik mij even voorstellen... 4 H0 De 'volautomatische' auto van Marco Kranenburg geparkeerd... De Bedrijfsbrandweer kreeg tijdens de late dienst van zondag 14 juli een vreemde melding binnen. Er zou rook komen uit een voor het PUM 'gepar keerde' auto... Tijdens eerdere controle door de Bewaking bleek de bewuste auto nogal merkwaardig te zijn opgesteld. Het voertuig stond namelijk letterlijk tegen een prullenbak aan. Bij nadere inspectie bleek bovendien rook uit het ventilatierooster te komen. Reden genoeg om de Bedrijfs brandweer te bellen! Ter plekke aan gekomen herkende de brandweer het intussen brandende voertuig als de auto van onze collega Marco Kranenburg. Hij had zijn wagen bui ten de Poort geparkeerd, omdat er privé-gereedschap in lag. Door de rookontwikkeling waren de ruiten 'geblindeerd'. Ter hoogte van het stuur bevond zich de vuurhaard. Dankzij kordaat optreden is het gereedschap van Marco gered en kon worden voorkomen dat de auto helemaal uitbrandde. Als gevolg van de brandschade raakte het voertuig echter wel volledig total loss. De vermoedelijke oorzaak van het inci dent was waarschijnlijk een sluiting in de stuurkolom, waardoor de auto startte en ging rijden. Vervolgens kwam de wagen tot stilstand tegen de prullenbak. Misschien een geluk bij een ongeluk? Huig van der Plas, Bedrijfsbrandweer, Ploeg E Baan Schroef, teamleider DCS Export studie aan de Hogeschool Delft waar ik mijn HBO-diploma wil beha len. De afgelopen jaren werkte ik in het Binnenlandmagazijn van DCS. Hier hielp ik mee aan diverse pro jecten zoals SAP. Ook was ik betrok ken bij de start van het project Warehouse Management Systeem, dat nu de naam Smartt draagt. Hiervan moest ik afscheid nemen om mijn nieuwe functie te kunnen vervullen in het Exportmagazijn van DCS. In dit magazijn ontvangen we producten voor de buitenlandse biermarkt van Verpakken, slaan ze op en verladen ze vervolgens in containers en vrachtwagens. Naast mijn werk is er altijd wel wat te doen in en om het huis. Verder werk ik elke maandagavond mee aan het in elkaar zetten van het Mijn naam is Baan Schroef en ik ben 40 jaar. Ik woon al mijn hele leven in Zoeterwoede. In mijn jeugd speelde ik in de polder waar nu de brouwerij staat. Toen Heineken werd gebouwd, heb ik als bouwvakker hier gewerkt. In 1985 kwam ik in dienst van Heineken bij Magazijnen Intern Transport, het huidige DCS. In juli ben ik begonnen als teamleider DCS Export van ploeg 9. Ik ben getrouwd met Yvonne en wij hebben twee lieve dochters, Anna en Eva. Ik doe een clubblad van de voetbalvereniging Meerburg, Zoeterwoude. Dat doe ik met veel plezier.... Baan Schroef, teamleider DCS Export

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2002 | | pagina 4