akken 'Opa' Co de Winter neemt afscheid i i mmrmm Heineken 5 Leven in de Brouwerij - Nieuwsblad voor de Brouwerij Zoeterwoude geving. Er is een implementatieteam in het leven geroepen om ondersteuning te geven aan de invulling van de HON- activiteiten. Een simpel voorbeeld van HON is het aanpassen van de stoelen. Nu is dit een samenraapsel van allerlei soorten, waaronder stoffen stoelen die vaak gescheurd zijn en uit hygiënisch oogpunt niet op de lijn horen. Verder zullen de afvalstromen beter worden gestructureerd: er moeten borden komen waarop staat aangegeven wat in welke container moet worden gestort. Momenteel gaat dit namelijk geregeld verkeerd, wat zorgt voor de nodige problemen. Als je het goed op de keper beschouwt, willen we niet meer dan wat iedereen thuis doet: de boel schoonhouden en voorkomen dat het vervuilt. Alles moet resulteren in een afdeling en omgeving die schoon is en het plezieriger maakt om er te werken. Aad van Nierop, projectcoördinator Verpakken TD-Nieuwbouw moet met het afscheid van Co de Winter (VUT) duidelijk een veer laten. Op een zeer geanimeerde afscheids receptie in de Van Swietenzaal werd Co door veel collega's en oud-collega's toegesproken, weggedronken en uitgezwaaid. Natuurlijk was met Co en Tini ook de directe familie present en dat bevestigde het vermoeden dat Co niet slechts in zijn werk grote allure had! In zijn werk als projectleider was 'stoei en' met pijpen, pompen en kleppen toch wel zijn favoriete bezigheid en had Co voor besturingszaken vaak medepro jectleider Jaap van der Steen naast zich. Vastgekluisterd aan een prachtige namaak-Co presenteerde Jaap op ludie ke wijze Co's gemakken en ongemakken en leidde de sprekers in. Allereerst gaf chef Nieuwbouw Pauwel van Nieuwenhove een kort overzicht van Co's 37,5-jarige loopbaan en belichtte elementen uit Co's 'levensvi sie'. Wat dacht u van: "Elke dag dat ik ouder word, stijgt het aantal mensen dat voor mij de boom in kan" of "It's hard to fly like an eagle when you're surrounded by turkeys!" Vervolgens gaf hoofd sub-unit Brouwen Dini Bouwmeester aan dat Co in de afgelopen jaren voor Zoeterwoude toch wel heel mooie dingen heeft gebouwd. Ten slotte belichtte Frank Keijzer (HTS) op treffende wijze Co's HTS-carrière met zijn jarenlange buitenlandervaring. Na de vele cadeaus (het gecollecteerde geld moest op!) gaf Co in zijn dank woord aan, dat hij een fijne tijd bij Heineken heeft gehad. Toch vond hij het jammer dat hij zijn carrière niet met het in het oog springende project van 'buitenkokers wortketels Brouwhuis 2' heeft kunnen afsluiten. Naar eigen zeggen kwam dit doordat het project 'om duistere redenen' almaar werd uit gesteld. Ceremoniemeester Jaap wor stelde zich vervolgens los van 'Co' en droeg hem symbolisch over aan zijn echtgenote Tini, die hem zeker een vol waardig 'welkom thuis' zal bieden... Co en Tini met familie, namens al je col lega's nog veel gelukkige en gezonde jaren toegewenst! Jaap van der Steen, Projectbegeleiding Nederland Supply Ml

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2002 | | pagina 5