Implementatie HON bij Verpak Mogen ons even voorstellen... 4 Het HON-imple- mentatieteam Verpakken. V.l.n.r.: Aad van Nierop, Mare Doornweerd, Ronald Gorter, Eric de Haas, Sandor Volwerk, Henk van de Ven en Ger Burgers. Op de foto ont breken Gerard van Zutphen en Jeroen van Elburg. HON staat voor hygiëne, orde en netheid. Die willen we verbeteren op de afdeling Verpakken en het gebied rondom de gebouwen. De eerste actie die is gestart, is het ophangen van HON-posters om de medewerkers attent te maken op het geen wat komen gaat en ze erbij te betrekken, want zonder hen gaat het niet. De tweede actie is het geven van een presentatie aan de teams. Dit om een indruk te geven waar het nu eigenlijk om gaat, waarom het nodig is en om ieder eens kritisch te laten kijken naar zijn eigen werkom- Hallo, mijn naam is Tjeerd den Os. In juli 2002 kwam ik in dienst bij Heineken als scheduler op de afdeling Operations Scheduling (OS). Hier worden onder andere de diverse operationele planningen gemaakt. Daarmee wordt onder meer de afdeling Verpakken aangestuurd voor de productie van de diverse eindproducten. Op grond hiervan plannen wij ook de afroepen van de benodigde materialen. Verder worden bij ons de beladingen gepland, waar door andere afdelingen de transporten definitief kunnen inplannen. Na het afronden van mijn opleiding Logistiek en Technische Vervoers kunde aan de Hogeschool Rotterdam Omstreken, ben ik in 1998 begon nen als materials manager bij Fluid Management in Sassenheim. Twee jaar later werd ik bij hetzelfde bedrijf Milestone planner. In die functie heb ik veel ervaring kunnen opdoen op het gebied van lange- en korte- termijnplanningen in een productie omgeving. Dit komt uiteraard goed van pas in mijn huidige functie bij Operations Scheduling. Verder woon ik uit Leiden, ben 25 jaar en mijn grootste hobby is voetbal. Tjeerd den Os, Operations Scheduling Hallo, ik ben Jeroen Sommeling (30). Sinds maart ben ik werkzaam bij Operations Scheduling (OS) als scheduler. Na drie jaar te hebben gewerkt als material supply planner bij de afdeling Demand and Supply Management, was ik toe aan een nieuwe uitdaging. Bij OS doe ik veel ervaring op en ik hoop mijn netwerk binnen Heineken op een positieve manier te vergroten. Interessant aan deze baan vind ik de vele disciplines waarmee ik te maken heb, zoals EVM, Filtratie, Export, Verpakken, DCS en leveranciers. OS is actief in veel projecten, wat heel leerzaam is. Kortom, het werken als spin in het web op logistiek gebied met de daarbij horende verantwoor delijkheden spreekt me allemaal zeer aan. in mijn vrije tijd speel ik graag een potje tennis en ik houd van reizen. Jeroen Sommeling, Operations Scheduling Tjeerd den Os en Jeroen Sommeling, schedulers van Operations Scheduling

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2002 | | pagina 4