Nieuwe projectnaam WMS Binnenland: Woensdag 28 augustus: Donderdag 29 augustus: Vrijdag 30 augustus: Zaterdag 31 augustus: Zondag 1 september: Maandag 2 september: Dinsdag 3 september: Woensdag 4 september: Donderdag 5 september: Vrijdag 6 september: Zaterdag 7 september: Zondag 8 september: Maandag 9 september: Dinsdag 10 september: Woensdag 11 september: Pitabroodje met shoarma en knoflooksaus, salade en gekruide uienringen Ajam pedis met ketjapsaus, sambalboontjes, mie en kroepoek Schol met ravigote- of cocktailsaus, gekookte of gebakken krieltjes, wortelen/peultjes Half haantje, broccoli, Vlaamse frietjes met pindasaus of mayonaise Moussaka en tzatziki Zeeuwse rijsttafel Lasagne Bolognese en salade Biefstuk, gekookte of gebakken krieltjes met mayonaise en appelmoes Twee kippenpootjes, nasi goreng met atjar, gebakken ei, kroepoek en pindasaus Warme visschotel met ravigote- of cocktailsaus en rauwkost Broodje Exootje, patat met mayonaise of pindasaus Twee enchiladas, witte koolsalade Macaroni Bolognese en salade Gebakken mosselen met twee sauzen, gebakken aardappelen en Mexico-mix Karbonade, tuinbonen met spekjes, gekookte aardappelen en jus Smartt Het is alweer een tijdje geleden dat het Warehouse Management Systeem van DCS Binnenland (WMS Binnenland) van start ging. Een project dat intussen bij iedereen bekend is en dat is voorzien van een herkenbaar logo. Het enige dat nog ontbrak, was een passende projectnaam. Daarom werd in een vorige editie van Leven in de Brouwerij een prijsvraag uitgeschreven om een originele noe mer te vinden. Er zijn veel leuke reac ties binnengekomen, maar er kan er maar één de winnaar zijn. Dat is Rob Overbeek van Export (Ploeg 6) gewor den. Hij bedacht de naam 'Smartt', wat staat voor: Systeem Magazijn Aansturing Registratie Tracking Tracing. Deze noemer is volledig ladingdekkend, want Smartt heeft als doel het Warehouse Management bij DCS door middel van een elektronisch scansysteem beter, efficiënter en voor al controleerbaarder te maken. Een slimmere aanpak dus: Smartt. •Wil Mulder (Ploeg 2) greep net naast de hoofdprijs. Zijn inzending 'WMStress: Werken Met Scannen, Traceren, Rijden En Steeds Slagvaardiger' was goed voor een aardige troostprijs. Baan Schroef, teamleider DCS Export

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2002 | | pagina 2