Mag ik f| mij even voorstellen... Onze brandweer in het nieuw Heineken Leven in de Brouwerij - Nieuwsblad voor de Brouwerij Zoeterwoude Verpakken is voor mij een nieuwe afdeling in een bekende omgeving. Hiervóór werkte ik namelijk al twaalf jaar op de afdeling Bedrijfsinkoop bij Heineken. Net als in mijn vorige Mijn naam is Sonja van der Salm en ik ben 35 jaar. Ik wil mij graag even aan jullie voorstellen, omdat ik onlangs bij Verpakken ben begon nen. Manon van Veenendaal en ik vervullen hier samen de duobaan secretaresse Verpakken. functie heb ik ook bij Verpakken met veel verschillende mensen te maken. En dat vind ik juist leuk aan dit werk. Ik hoop dan ook op een goede en plezierige samenwerking met jullie allemaal. Zelf zal ik daar in elk geval mijn uiterste best voor doen! Mijn werkdagen bij Verpakken zijn woensdag, donderdagmiddag en vrijdag. En hoewel ik de rest van mijn week waarschijnlijk best zou kunnen vullen met uitslapen, hardlo pen, lezen, tv-kijken, fietsen, het huishouden doen, wandelen, vrienden bezoeken en Thermae 2000, blijf ik voorlopig ook nog even parttime bij Bedrijfsinkoop werken. Sonja van der Salm, secretaresse Verpakken Sonja van der Salm; de eerste dag op haar nieuwe werkplek bij Verpakken Onze Bedrijfsbrandweer heeft een nieuwe uitrus ting gekregen. Eerder dit jaar werden de oude hel men namelijk afgekeurd, en ook de pakken waren intussen ouder dan tien jaar. Het besluit om nieuwe helmen en brandweerpak- ken te kopen, neem je echter niet zomaar. Ons brandweerkorps bestaat immers uit vijf ploegen van twaalf man, en dat komt neer op zestig brand weermensen in totaal! Tegenwoordig kopen regu liere brandweerkorpsen hun materialen dan ook centraal in. Dat scheelt aanzienlijk in prijs. We hebben gekozen voor een broek en een jasje die lekker comfortabel zitten en makkelijk zijn aan te trekken. Ook de helm is speciaal. Het adem- luchtmasker is nu met een snel kliksysteem een voudig op de helm vast te maken. En juist die snel heid is van levensbelang bij de brandweer! Op de foto kunt u zien hoe onze kleding er uitziet. De bevelvoerder is te herkennen aan de witte helm. De persoon met de zwarte helm is brand wacht. Afgaande op de meningen van onze brand weermensen bevalt de nieuwe outfit prima. Aad van der Meer, Bedrijfsbrandweer Nederland Supply

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2002 | | pagina 9