Kaderdag Verpakken Nieuwe lesruimte voor de opleidingscoördinatoren De kaderdag Verpakken 2002 zit erop. We kijken terug op een geslaagde dag. Tijdens de evaluatie van de kaderdag van vorig jaar was gekozen voor een mix van groepsbinding en maat schappelijke betrokkenheid. Voor de organisatie hiervan hebben we een externe organisatie in de arm geno men, Robin Good genaamd. Met hun ondersteuning konden wij donderdag 20 juni terecht bij Wijkbeheer Stadsdeel West van de gemeente Leiden. De uitnodiging voor deze dag was nogal cryptisch omschreven. Maar in ieder geval was duidelijk dat we gin gen verzamelen in de hal van het BK en dat iedereen gemakkelijke kleding moest dragen. Op de dag zelf bleek dat kaplaarzen en regenpakken geen overbodige luxe waren. Aangekomen bij Wijkbeheer wachtte ons een droog en warm ontvangst en begon Ed van Willegen met een inlei dende speech. Hij memoreerde het afgelopen jaar en ook werd vooruit- geblikt op zaken als MES en HON. Hierna legde de groepsleider van Wijkbeheer uit dat wij die dag de kin derboerderij en het omliggende park een opknapbeurt zouden geven. Onze hulp was meer dan welkom. Het paardenverblijf kreeg een gron dige schoonmaak- en verfbeurt. Ook het onderkomen van de konijnen had een dergelijke behandeling nodig. Verder werden de paden voorzien van een verse laag boomschors en houtsnippers, de waterbaan en het algemene dierenverblijf werden ook geverfd. Vervolgens werd het terrein geëgaliseerd en ingezaaid met gras zaad. Papierprikkers 's Middags kregen we een heerlijke lunch. Versterkt en verkwikt gingen we daarna weer aan de slag. De samenwerking was zo goed, dat we eerder klaar waren dan gepland. Maar Wijkbeheer had extra werk voor ons in petto! Even later trokken we de wijk in met papierprikkers, harken, bezems en kruiwagens. Onder het bewonderend oog van omwonenden werd de buurt flink opgeknapt. Enkele uitspraken gedu rende de dag waren onder meer: "Ik vind verven leuker dan ik dacht", "Dit werk maakt hongerig", "Leuke variatie op het thema 'doen'", "Het weer was goed, maar het kon beter" en "Ik ben trots op mijn collega's". De dag werd afgesloten met een bar becue. ledereen vond het een nutti ge dag. We mogen trots zijn op het resultaat! De organisatie van de Kaderdag Verpakken, Nineke de Craaff (P&O), Ton Witte en Frans Roelfsema (Verpakken) Zoals sommigen van jullie al hebben ontdekt, werken de opleidingscoör dinatoren (OC'ers) sinds kort niet meer op hun oude vertrouwde plek. Alleen de schrijvers van Operator 2000 werken daar nu nog. De nieuwe locatie voor de coördinatoren bevindt zich naast de kopieerruimte van gebouw 1, lokaal 24/1.1.28; op de afdeling Verpakken. Voortaan staan de OC'ers op deze plek voor jullie klaar met een kop koffie, een luisterend oor of goed advies. Ook als het niet direct gaat over werkplekopleidingen of exa mens. De coördinatoren zijn ook tele fonisch bereikbaar via toestelnummer 7299 of pieper 811-5039. Door de verhuizing is het beheer van het Verpakken Opleidings Centrum (VOC) nu in handen van de OC'ers. De verschillende productieafdelingen kunnen allemaal een beroep doen op het VOC. Bij reservering voor groepstrainingen of individueel gebruik (voor huiswerk of diverse opleidingen) kunnen jullie terecht bij de coördinatoren. Zij leggen de afspraken vast en openen het VOC op verzoek. Bij afwezigheid van de OC'ers ligt een sleutel bij Opleidingen, BK 0.13. Namens Opleidingen en de OC'ers, Piet Hagenaars en Rob Rosier

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2002 | | pagina 8