WIE IS Anton Ritsma (48) Balie bij Opleidingen Colonnetechnicus WTB PROFIEL Heineken 9 Leven in de Brouwerij - Nieuwsblad voor de Brouwerij Zoeterwoude Wat is je sterrenbeeld? "Ik ben een Ram, maar ik geloof verder niet in die onzin." Wat is je thuissituatie? "Ik ben getrouwd en heb twee doch ters. Een van 18 en een van 16. De oud ste studeert medicijnen, de jongste zit op het Havo." Wat vind je leuk en minder leuk van je werk? "Elke dag zijn er nieuwe uitdagingen, want elke dag zijn er wel storingen. Klinkt raar, maar voor mij is dat leuk. Vergaderingen vind ik zonde van de tijd!" Jouw vakantieland? "Ik ben gek op bergen zoals de Pyreneeën. Ook Afrika spreekt mij aan. In 1977 heb ik met mijn vrouw vier maanden Noord-Amerika doorkruist." Wat is je grote wens? "De Marathon van Rotterdam uit te lopen voordat ik 50 word. Ik ben in januari begonnen met trainen; wie weet..." Wat doe je voor de ontspanning? "Squashen, skiën, hardlopen, catama ranzeilen, bergbeklimmen, racefietsen en wandelen. Je zou kunnen zeggen dat ik graag sport. Ook lees ik graag goede romans." Wat is je zwakke kant? "Ik kan moeilijk 'nee' zeggen. Vroeger werkte ik in een garage en wanneer ik klaar was, hadden kennissen vaak nog klussen voor me. Soms lagen zij lekker op het strand, terwijl ik onder hun auto lag..." Voor wie of wat heb je veel bewonde ring? "Voor de OR-leden. Zij krijgen veel com mentaar en klachten over zich heen, maar tonen toch energie om zich voor 'het collectief' in te zetten." Wat vind jij irritant? "Ik kan mij er nogal aan ergeren als op werkgebied dingen niet worden afge rond. Als een project wordt gestart en nog voordat het is afgerond ook een ander project wordt gestart, zodat de aandacht voor het eerste project ver slapt, vind ik dat storend." Wat is je levensmotto? "Respect tonen voor elkaar, en vertrou wen hebben in elkaar." Met wie zou je best een dagje willen ruilen? "Ik zou wel eens in de schoenen willen staan van Ronald Naar. Die man heeft de Mount Everest beklommen en is op expeditie naar de Zuidpool geweest!" Wat is je favoriete eten? "Italiaans en Grieks." De kamer van de opleidingsmedewerkers (BK 0.13) van de afde ling Opleidingen heeft sinds 1 juli een balie. Het gaat hierbij om een proef die gedurende de zomermaanden zal lopen. De reden voor het plaatsen van een balie is onder meer de privacy van dossiers en andere opleidingsdocumenten. Ook kunnen de oplei dingsmedewerkers nu rustiger werken. Uiteraard willen wij jullie naar ons beste vermogen van dienst zijn. We zijn dan ook benieuwd naar jullie reacties. De balie is geopend van 9.00-12.00 en van 13.00-16.00 uur. Namens Opleidingen, Piet Hagenaars ir.ln'ltr.r. l«s Nederland Supply

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2002 | | pagina 7