Oscar Read 25 jaar Heineken Koos Bastiaans 25 jaar Heineken Activiteitenkalender Zomerstop Leven in de Brouwerij 8 I - Onder het genot van een flesje fris met gebak (het was die dag dik 30°C) werd 17 juni het 25-jarig jubileum van Oscar Read gevierd. Wilbert Raaijmakers reikte de speld en de envelop uit. Op de vraag waarom hij juist bij Heineken was terechtgeko men, gaf hij als antwoord "dat hij lek ker binnen wilde werken, omdat hij de kou goed zat was". Oscar begon in Amsterdam en kwam in 1980 naar Zoeterwoude in verband met de slui ting van zijn werkplaats in onze hoofdstad. Na een prachtige uiteen zetting van Oscars loopbaan werd een aantal mooie verhalen opge haald. Zoals over de keer dat hij stie kem dronk (mocht toen ook niet), vervolgens een klein tukje deed en tegen vreemde gezichten van de vol gende ploeg aankeek toen hij wakker werd. En hoe Oscar ooit de bus had gemist en zijn collega's daarmee een hoop lol bezorgde. Oscar zelf: "Ik vind het gewoon heel belangrijk om met plezier te werken en goed om te gaan met je collega's. En dat is bij ons zeker het geval!" Fred Bisschop, Colonne 5, Verpakken Leven in de Brouwerij gaat er tijdens de 28 augustus. De deadline voor het aanle- zomerperiode even tussenuit. Het vol- veren van kopij en foto's is vrijdag gende nummer van Leven in de 16 augustus. De redactie van Leven in de Brouwerij verschijnt woensdag Brouwerij wenst u een fijne zomer toe! Koos Bastiaans werkt al bijna net zolang bij Heineken Zoeterwoude als de brouwerij in de Barre Polder staat. Sinds 1 juni 1977 zet Koos Bastiaans zich in voor de brouwerij. Maandag 3 juni werd 'op locatie' gevierd dat hij 25 jaar en twee dagen in dienst was. 'Op locatie', want de koffie, het gebak en de bonbons werden voor de afwisseling eens geserveerd in de teamruimte van Colonne 2 en 3. In aanwezigheid van Maarten Hut, Monique Krijbolder, heel ploeg 3A en ondergetekende kreeg Koos Bastiaans zijn gouden aandenken opgespeld door Ed van Willegen. Koos vertelde dat hij in al die jaren op prak tisch alle lijnen van Zoeterwoude heeft gewerkt. De koffie met gebak werd even later nog eens dunnetjes overge daan, toen Wilbert Raaijmakers aan tafel aanschoof. Een kwart eeuw bij Heineken, dat is een lange periode en een behoorlijke prestatie. Koos vatte het zelf samen als '25 jaar vol verande ring'. Koos, proficiat! Harro de Vries, teamleider Verpakken Ed van Willegen feliciteert Koos Bastiaans met zijn jubileum 10 juli Brouwerijbiertje met barbecue 15.00 -17.00 uur Locatie: grasveld bij O.G.I.

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2002 | | pagina 6