Op de motor naar de Dolomieten OR-jaarverslag 2001/2002 is verschenen! Jaarverslag Heineken Leven in de Brouwerij - Nieuwsblad voor de Brouwerij Zoeterwoude De complete groep op een van de fraaie bergpassen in de Dolomieten Onze zesdaagse motortour naar Italië startte vrij dag 14 juni. Wat ooit oegon als een aardigheidje met enkele collega's, is uitgegroeid tot een jaarlijk se happening: een motorrit naar de mooiste berg passen van Europa. Voor de tweede keer waren de Dolomieten onze bestemming. Met vijftien man vertrokken we voor een rit van 900 kilometer naar het Oostenrijkse Bichlbach. We vertrokken met druilerig weer, maar richting het zuiden werd het mooier. Onze groep bestond uit: Erik van den Nouland, Ger van der Flier (Brouwen), Ron Jordans, Erik Aaij, René Brand, Ralph Velberg, Willem Rook, Hugo Verkerke (Verpakken), Cock van der Lans (E&I/PB), Tony Eggers, Anton Schuitema (FIB), Henk van Vianen (Vrumona), en helemaal van onze brouwerij in Angola: Ruud Tonhauser. Via de Fernpas en het Timmels Joch (2510 meter) door naar Tenna bij Trento. Er lag genoeg sneeuw voor een sneeuwballengevecht en het uit zicht was indrukwekkend: tunneltjes, haarspeldbochten en smeltwater stro mend over de weg. In Italië was het warm: 37°C. Lekker in je leren motor pak! Gelukkig was ons hotel Da Remo in Tenna voorzien van een koele bar... Voor de volgende twee dagen waren fraaie ritten uitgezet: de '1000-en-l- bochtenrit' en de merentocht. Hoeveel bochten er precies in zaten weet niemand, maar dat het er veel waren, was voor iedereen duidelijk. Eindelijk heeft ook de zijkant van de banden z'n geld opgebracht! Via de beelden van de filmcamera (gemon teerd op Ralph's motor) kunnen we komende winter nog eens nagenieten. De merentocht liep langs onder meer het Idromeer en het Gardameer. De vele tunnels brachten een welkome verkoeling. Elke avond werden sterke verhalen uitgewisseld. De vijfde dag reden we terug naar Bichlbach. Anja had voor de maaltijd gezorgd: Zwiebelrostbraten of Wienerschnitzel en natuurlijk ontbrak de nodige vloei stof niet om dit weg te spoelen. De andere morgen zaten we om zeven uur aan het fruhstück, want half acht stond het vertrek gepland. Met onge veer 3000 kilometer meer op de teller kwamen we thuis. Ger van der Flier, Brouwen/Energie Ondernemingsraad Zoeterwoude Heineken Nederland B.V. Nederland Supply Lees in het nieuwe OR-jaarverslag onder meer over de Platenwasserij, de capaciteitsbenutting van Colonne 1 en ontdek wat we nu eigenlijk onder een 'open-haardgesprek' verstaan. Lees verder ook de bevindingen van Kees in de Euro-OR en vind uit wat 'onze' Leo na 1 oktober 2002 allemaal gaat doen. Belangstellenden voor het nieuwe OR-jaarverslag 2001/2002 kunnen een exemplaar opvragen of afhalen bij het OR-secretariaat, kamer BK 3.05, toestel 6585. Ook wordt een bak met exemplaren in het Bedrijfsrestaurant geplaatst. OR Zoeterwoude

Heineken - Leven in de Brouwerij | 2002 | | pagina 5